Son Konu

mostafa zamani Röportaj

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hz Yusuf dizisi Mostafa Zamani röportajı:

Mostafa ZamaniHzYusufdizisinde rol alan ve tüm dünyanın sevgisini şampiyon İranlı aktör
Ben 29 yaşındayım iki erkek kardeşim ve bir kız kardeşim var doğum yerim Kuzey İran
HzYusuf dizisinden önce Mostafa Zamani kimdi?
Diziden önce yöneticiydim 7 yıl önce oyunculuğa başladım
Oyunculuğa nasıl başladın?
HzYusuf elemelerinde Resmim Film editörüne gösterilmiş ve yayımcı beni seçmiş
Aktör olma isteğiniz var mıydı?
Evet,aktör olmayı çok istiyordum ve Allah bana HzYusuf dizisinde rol almayı kaderime yazdı
Bu film ardından herhangi bir değiştirme oldu mu?
Evet, yan oysa olumlu değişimler oldu, manevi bakımdan değişiklikler de oldu filmin çekimleri 3 yıl her tarafında sürdü ve böylesine büyük bir kişiliği yenilenmek benim için büyük bir sorumluluktu
Başka bir Peygamber'i oynamak ister misiniz?
HzYusuftan daha sonra HzMuhammed (sav) yenilenmek isterim ama inaslık bunun için yeterli güce sahip değil
Oynamak istediğiniz başka bir rol var mı?
Evet yan oysa Selmanı Farisi ve İran şahı Kırı oynamak isterim
HzYusuf dizisi için saçınızı uzattığınızı duyduk?
Evet dürüst 8 ay her tarafında saçımı uzattım Dizideki saç ve sakal da bana aittir
Sizin için en unutulmaz sahne hangisiydi?
Çekilen cefa ve uzun yıllardan sonradan HzYusuf (as) babasıyla kavuşma sahnesi mükemmel oldu
Her oyuncu meşhur edinmek ister,sizin de böyle bir isteğiniz var mı?
Tabi oysa ona ne değişkenlik bende bir aktör olarak bunu istiyorum lakin Hollywood bizden çok uzak
En sevdiğiniz aktör hangisi?
Dom De Luis Ve leonarda Di Caprio
Evlenmeyi planlıyor musunuz?
Ben aşık olmadan evlenmek istemiyorum,ben abayı yakmak istiyorum
29 yaşındasın bugüne kadar aşık olmadın mı?
Bizim işimizde aşık olmak fazla zordur
Duyduğumuza göre İranda evlenmek çok zormuş,çünkü büyük miktarda başlık parası talep ediliyormuş ola ki siz bu parayı biriktirememişsinizdir?
(Gülüyor) hayır ben aktörüm bana kolaylık gösterirler
Bana niye evlenmek istediğimi soruyorlar?Daha gençsin bi 10 sene daha zamanın var diyorlar
Aldığınız ücret sizin için tatmin edici mi?
Evet emrindeki
7 yıl önce sizi kimse tanımıyordu derhal ise bütün müslüman ülkeleri tanıyor şöhret hastalığına tutuldunuz mu?
Yan ki şöhet olmanın da bir takım kötü tarafları var eksik da olsa şan hastalığına tutuldumBana göre ünlü ırk birazcık gösterişlli olmalıdırÇok sade olursa bu bir takım halk müziği göre suistimal edilebilirBende başlıca kötü insanlardan uzakta durmaya çalışırım
Sizin için fena insan kimdir?
Benim için fena insan Allaha,insanlara hayatta hiç bir şeye karşı sevgi beslemeyen itikatsiz ve imansız insanlardır *

Üst Alt