Son Konu

Msn etkileyici (damar) nickler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Msn etkileyici (damar) nickler damar nicler damar nıcler nickler güzel nickler nickleri Msn güzel (damar) nickler Sevmeye €ngel yok mesafeLer Geçici ßu ayrıLık ßir rüya farzet Sonunda galibiyet bizim oLacak Saßr€T *Ayık oL panik yapma dar oL ßaq daLgana 3 JURNAL dünya ne sana kaLır ne ßana !!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere ayaklanma edemem artıq *SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin *$izofrence yaş yoLda$ oLsun ßu nefret doymuş keLimeLerimßir tokat oLsun!!! *h€rkesin ßiras faiLi oLduqu Bilinmeyen ßir Cinayetim $imdi! MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin *eğer intikam alabilseydim seni affederdim *ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez *kendin dek akLımdasın *çıkışlar her zaman daralmış ruhum sıcacık sokaklarda *BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin yarin ele *Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Yükseklik Aynasında Bi Bak!!!!!! *Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup daima KaLbiMe SıKtıĞıMı???: *Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim *kaLßin kadar konuş!!! *Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın * senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın!!: *AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ BAKIMLI ARZULARIDIR BENCE… *Tamkar$ıyageçerkenßıraktığınOelßen!m||| *ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız *hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı  

Üst Alt