Son Konu

msn nin nicksiz kalmasın

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
msn nin nicksiz kalmasın msn nicksiz nickli sözler Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifS~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~ Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansseriföℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifßen senin duymaqq istemediqin heR$eimßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im!! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifüserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen!! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifуαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü !! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifvefat ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifkaraNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifSiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK Oysa MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifSénin O Haincé védandan daha sonra ßen çoktan véda ettm aşklara Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifNe ßir Kızı Kendimize Köle Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna Esir oLacak Dek aLcaLmadık ! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifSenin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin ' Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonradan ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri öLümden niçin Korkacaqım ama ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım İnsanLarın gözLeri pek keLimeLerLe konu$ot gibi yaşama ancak diL onLarı teLaffuz edemez ! Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir Ama Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir! qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Bundan Böyle Vursanda öLmem! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifнαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansseriföLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє…göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserif:|KiM O GöZLeRiNDeKi yabancı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C Imsnninnicksizkalmasin5c582f3eea89falt :mad: Mad :mad: Başının TaCı ! Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifвıяακıρ ğỉттỉи вєиỉѕєиỉ υиυттυм ѕαимα, ζαмαи αℓışмαуı öğяєттỉ вєℓκỉ αмα υиυтмαуı αѕℓα Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм єğєя вỉя ğüи α∂ıиı αиαяκєи κıѕıℓıяѕα ѕєѕỉм нαѕяєтỉи∂єи, καραиıяѕα ğöζℓєяỉм αşκıи∂αи, ∂υяυяѕα καℓвỉм вỉℓκỉ вєи уαиℓıζ ѕєиỉ ѕєv∂ıм вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи, вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserif(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM kadar SeveniDe KurşuNa DizeriM (%) Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifIn The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN My FatheR Gördü Suç üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM Destan, KızarsaM Toplu Cinayet oLur Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifo KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK SÖZCÜK DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR SaNa oLaN GüveniM ÖLÜMSÜZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SUSAMIŞ SabunsuZ Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifsil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifbИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİmçÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas! kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerimyasamak zor gelio artıq bananerde kusur yaptım die düşünüorum уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм bitiorum her nfsteNE HALİM VARSA GÖRDÜM!!çOq kOştum Çoq yoruLdmVe simdi bnde dştüm düşlerm başkagercekler baskaaaama Umrumdada deiiiLL! Anlatamadigim birseyler var , her zaman baska baharlara biraktigim Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserif“ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü !! Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler SiLDiKLERiM vardir dahası, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece BEDDUALARIMDIR вєηι ѕєνмєуєη öℓѕüη αz ѕєνєη ѕαкαт кαℓıρ ѕüяüηѕüη ๒ย คгค เђtเאคςı๓ שคг รคภค єllєгเ๓เ รคкıภ ๒ıгคк๓ค,๒คภค ђยzยг שєгєภ tєк אєг รєภเภ אคภıภ ยภยt๓ค нαуαт zσя αмα вєη∂є кσℓαу вιяι ѕαуıℓмαм αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιмçok üzüldüm Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιмözηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı єкѕιкѕιz α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн νє αşк, уєя∂єη göğє вσş !! Sevgi HatırLamaKsa AKLIMDASIN, YanmaKsa YÜREĞİMDESİN, AğLamaKsa GÖZLERİMDESİN, DokunmaKsa ELLERİMDESİN, ßir TEK Yanımda DEĞİLSİN, Ama Tekrar Tekrar KALBİMDESİN! SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ ßu KeNdı e$erım Sevme ßeni Kızım Toz Toprak Kokarım, Sarkı Türkü ßiLmem Siir yazarım, Elini Uzama Sakın Silah Diye Tutarım, Girme Rüyama Kızım Kafana Sıkarım, Cünkü ßen Allahına Dek deLikanLiyim Söz Sokmaya CaLisma Kapak olursun,Ugrasma Etiket olursun,yavsaama Köpek olursun,iNSaN oL ßeLKi Yanimda YER ßULURSUN ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιηஐ๑ нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн νє αşк, уєя∂єη göğє вσş !! Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Cebren $air Yaptilar özℓємєη уαℓαη∂ıѕαяıℓışıη уαℓαη∂ıöρüşüη уαℓαη∂ıρєкι ηιує αℓ∂αттıη؟ İstanbul'luyuZzZ ßiz Karakol EviMiz KeLepCe KoL SaATimiz RaKıyı SUSAMIŞ AsKı Ölümsüz SevERız Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ? ~ KaÇ DamLa Gözya$ı Ahali KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Bilinmez YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$ Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh §ìmdí Âglíyø®µm Kéñdì HãLímé ßèñ â$kìñ Kãh®íñî ¢èkém£z OLdµm ßµ Kådå® Fåhî§êñîñ SµLTåñ ßµ Kådå® GôTûñ K®åL øLDµgµ ¥ê®Dê ßêñ Âñ©åk ßî® Sø¥Tå®ı¥ım ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ! вєηι уıρяαтмα ¢αηıмıη ιçι вєηι αgℓαтмαуıℓℓαя zαтєη вöуℓє gє¢єя вαяι ѕєη уıкмαααα ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı değin ßiLe uzak KalamaM GözleriNe ßabaMa DedimKi; ßeniM DeğeriM Ne değin? DünyalaR kadarDeDi PeKi DünyanıN DeğeRi Ne değin? DediM ßeŞ PaRa eTmeZDeDi yaşam aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, zaman zaman aĞlatıR  

Üst Alt