Son Konu

Nick işTeee =)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nick işTeee ) Béni SévmiYorsun DiYé SanmaKi KaLbim Yétimdir oLuRumDé Yalvarmam Askım ASéLéTimDir Bir gün seni hatırlamamak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN kazanç KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM! !!!Hayat ßenim HayatımmHerkesS dosTuumm oLamazZA$ka qeLince ßirkezZ sewDimOnDan ßa$kasıyLa i$im oLmaz!!!: ßeN ßüyüK RüzgarLarıN kızıyım, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM destan, KızarsaM katliam oLur AqLadıqımı kımseye söyLeme anne onLar ßeni kRaL biLiyoR, OnLar ßeni kızdıqımda Dunyayı yakacak insan biLiyoR , ßen Sahiden Onun qozune ßakmaya ßiLe kıyamazken, OnLar ßenim ßir kız için aqLayacaqımı Varsayım ßiLe etmiyoRLaR!! GüneŞe aDıNı ßuzLa Yazar BiRi oLurSa, ßiL Ki o SeNi ßendeN DaHa fazla SeviyoR Gidene gitme diyememem giden gider zaten Sevene sevme diyemem seven sever zaten Ne aGLaMaKTaN GoZ YaSLaRiM BiTTi NeDe iCiMDeKi aCi DiNDi Su DunYaDa TeK GeRCeGiM SenSiN SaNiYoRDUM ,, Lakin BiR YaLaNiNDa YaLaN oLDuGuNu NeRDeN BiLeBiLirDiM bu vesileyle ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !! BuNDaN sonra Sensiz gecen dakikalarimi yasanmamis ilan ediyorum !!Beni Umutlarımın Bittiği Yere ASIN!! gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя bi insanı cümbür cemaat kırabilirsadece en sevdiğiği acıtabilirçok acıttığında anladım kaldır at tükür üstüne bni lanetle fakat yüreğimi ne yapacaksın sende bu gözler oldukça çaresiz benim olacaksın ya beynime ya alnımın ortasına en can alacak yerime nişan al bni öldür ve açık gözlerime dal sen sevemezsin benim gibibn ise unutamam senin beni unuttuğun gibi Olmadığım Biri İçin Sevilmektense Kendim Olduğum İçin Korku Edilmeyi Seçim Ederim ayLar geChsede yıLLar gechsede1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam kaR$ıLıqsıs duyguLar nefret edilen şey kusaRßn gidiiim ßu gece buRası ßana Gizli !haDe bye bye )) Seni sewioRum dien diLLere deiL snn icHin aaLıan gösLeRe inan! Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden вιℓιямιѕη вη∂є ραуℓαşмαk ηє∂ιя؟ηєƒєѕιη кєѕιℓιяѕє αℓ ¢αηıм ѕєηιη∂ιя!gιттιğιη уσℓ υ¢υяυмѕα ѕη gєяι ∂öη вєвєğιмσ ιℓк α∂ıм вєηιм∂ιя Ҳ●●̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕҲ кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$кzαηLı νє уαѕαкLı∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı! NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn ! •# ə٨٥٦ •$6ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!! •$13§abrım §eLametimse İntikamım FeLaketindir!!! »¦«aKLiMDaKaLaN*GiDi$iNDeG iL**GeRiGeLMeYi$iN »¦« bir گẽήίگẽυίγσґựм bundan başka elma şekerimi Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa! Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя… ' ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢єDσѕтυz !! ஐ๑ Kırgıήıм Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή KırgıήıмßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURUSÜN DaLıMıZı KeSeNiN aGaCıNı KoKuNDeN KeSeRiZ•••·  

Üst Alt