Son Konu

Mucize Doktor'daki Ela ayrıntısı Twitter'da trend oldu! Yasemin Özilhan kimdir?

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mucize_doktorda_yasemin_ergene_ozilhan_surprizi_yasemin_ozilhan_kimdir_1575957704_449.png

Kızları ve eşiyle memnun bir hayat süren ve geçtiğimiz yıllarda efsane olan Hekimler serisinde oynayan Yasemin Ergene Özilhan Mucize Hekim serisinin takımına dahil oldu. Pekala Yasemin Ergene Özilhan kimdir, Yasemin Ergene Özilhan kaç yaşında?

Mucize Hekim serisinin merakla beklenen yeni kısmının 2. fragmanında Tabipler serisinde Tabip Ela karakteri ile ekranlara gelen Yasemin Özilhan, Mucize Doktor’un yeni kısmında bölge alacak. Evlendikten sonra uzun bir müddet oyunculuğa ara veren şık oyuncu Yasemin Özilhan, daha evvel yapmış olduğu bir röportajında tüm vaktini eşine ve evlatlarına ayırdığını söyleyerek ''Oyunculuk bitti'' demişti. Ekranlara gelen yeni kısım fragmanında büyük bir sürpriz yaşandı. Sevilen oyuncu yine ekranlara döndü.

Qvgk5_1576044358_9696.jpg

ELA AYRINTISI TWİTTER'DA TREND OLDU

FOX TV'nin sevilen serisi Mucize Doktor'un 15. kısmı dün akşam sevenleriyle buluştu. Bu akşamki kısmı seyredenler Hekim Ela'nın soyadının değişmediğini ve 'Ela Altındağ' olarak hayatına devam ettiğini gördü. Ela, Kutsi'nin canlandırdığı Levent Atahanlı tarafından düğün günü terk edilmişti.

1rHio_1576826087_7587.jpg

"ÇOK KEYİF ALDIM"

2009 yılında biten Tabipler serisinden tam 10 yıl sonra ekranlara geri dönen Yasemin Özilhan, "Çok keyif aldım. Eski anılarımı yad ettim diyebilirim. Oyunculuk, ara verilince unutulacak bir şey değil. Sevdiğim ve özlediğim bir işti. 10 yıl sonra tekrar tatmış oldum" dedi.

Mq7X3_1575957784_9343.jpg

TOPLUMSAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yasemin Özilhan'ın Hekim Ela karakteriyle seriye katılması ile izleyiciler büyük bir sürpriz yaşarken, içtimaî medyada da "Doktor Ela" etiketi gündem oldu. Içtimaî medya kullanıcıları laf konusu etiket ile binlerce icmal ve fotoğraf paylaştı. "Doktor Ela" etiketi Türkiye gündeminde dorukta bölge aldı.

YASEMİN ÖZİLHAN KİMDİR?

22 Ocak 1985 tarihinde doğan ünlü oyuncu, Almanya’nın Hamburg kentinde yerküreye gelmiş. Doktorlar, Aşk Oyunu, Koçum Benim üzere serilerde rol aldı.İstanbul Haber Üniversitesi Halkla Alakalar Kısmından mezun olan Yasemin Ergene Özilhan 16 Temmuz 2011 tarihinde iş kişisi İzzet Özilhan ile evlendi. Emine (d.2012) ve Ela (d.2013) isminde iki kızı vardır.

Üst Alt