Son Konu

Müge Anlı'dan şaşırtan paylaşım! Yeni tarzı olay oldu

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
muge_anli_paylasti_sosyal_medyada_olay_oldu_1636102016_3685.jpg

Ünlü gazeteci yazar Müge Anlı Atv ekranlarında gündüz kuşağı programıyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Son dönemde sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan Müge Anlı son yaptığı paylaşımla sevenlerini şaşırttı.

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabı açarak kısa sürece 2 milyonun üzerinde takipçisi olan Müge Anlı, aktif ünlüler arasına girdi. Anlı sosyal medya hesabından hem programla ilgili hem de özel hayatından paylaşım yapmayı ihmal etmiyor.

GfXQe_1636102273_3171.jpg
müge anlının yeni tarzı

Sevilen sunucu Müge Anlı, program sonrası İstanbul sokaklarını keşfe çıktı. Sarayburnu'nda çay içen ve Boğaz’ı seyreden Anlı, daha sonra Sultanahmet ve çevresini dolaştı. Müge Anlı'nın makyajsız oluşu ve giyim tarzı dikkat çekti. 

JIJgr_1636102302_725.jpg

Siyah elbisesi ile verdiği pozu paylaşan 47 yaşındaki Anlı, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Anlı'nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yapıldı.

Anlı, paylaşımına "Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmediğimi herkes bilir. Ancak benim tatlı paparazzimin çektiği bu fotoğrafı görünce, keşke poz verseydim demeden edemedim" notunu düştü.

Üst Alt