Son Konu

Mustafa Ceceli ve Elvan günaydın Düet Şarkısı "eksik"in Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mustafa Ceceli ve Elvan günaydın Düet Şarkısı beceriksizin Sözleri mustafa ceceli mustafa cecelinin eşi Mustafa Ceceli, Elvan Günaydın, düet şarkısı, yetersiz, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim 1549252565 1549252565 mustafaceceliveelvangunaydinduetsarkisieksikinsozleri5c57b7d98b688mustafaceceliveelvangunaydinduetsarkisieksikinsozleri5c57b7d98b688mustafaceceliveelvangunaydinduetsarkisieksikinsozleri5c57b7d98b688 Mustafa cecelinin hayranlarındandım bu şarkıyı duyunca daha da bir fazla hayranlığımElvan hanımlada çok yakışmış sesleri devamının gelmesini dilerimmustafa ceceli efendiğiyle en başata hayran bırakıyor kendine birde o sesinin tınısı adeta büyülüyor insanı şimdiye kadar nerdeydin diyesim geliyorişte o müzük severleri kendisine kitleyen BECERIKSIZşarkısınıın sözleri sizler için melekler Yetkisiz Mustafa Ceceli: Omuzumda başın yetersiz, yatağımda kokun Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun Gecelerden uykum yetkisiz, yüzde gülümseme Elimde elin yetkisiz, yaşlı daima gözüm Elvan Günaydın: Omzumda başın yetersiz, yatağımda kokun Tenimde tenin yetkisiz, gel de bir dokun Gecelerden uykum beceriksiz, yüzde gülüş Elimde elin yetersiz, yaşlı defalarca gözüm Mustafa Ceceli: Ne olur dön geri sevindirme elleri Boz bu mühürlü, kara büyüleri Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz Defalarca beceriksiz diyorum ya, o bile az Elvan Günaydın: Omuzumda başın eksik, yatağımda kokun Tenimde tenin yetersiz, gel de bir dokun Gecelerden uykum eksik, yüzde gülüş Elimde elin yetersiz, yaşlı hep gözüm Mustafa Ceceli: Ne olur dön geri sevindirme elleri Boz bu mühürlü, kara büyüleri Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz Daima eksik diyorum ya, o bile az Mustafa Ceceli Elvan Günaydın Düet: Ne olur dön geri sevindirme elleri Boz bu mühürlü, kara büyüleri Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz Daima beceriksiz diyorum ya, o bile eksik Hani yetersiz diyorum ya o bile az  

Üst Alt