Son Konu

NAOMI CAMPBELL BURBERRY KAMPANYASININ YÜZÜ OLDU

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0a224b75-728f-46a8-bbea-b474ddec7773-burberr1.jpg

Eski arkadaşı ve Burberry Kreatif Yöneticisi Riccardo Tisci ile bir ortaya gelen Naomi Campbell, İngiliz markanın TB Summer Monogram kampanyasının yüzü oldu.

Dönemin trendleri ortasında olan ipli bir bikini ile poz veren Campbell, “Burberry’nin yeni #TBmonogram kampanyasının yüzü olduğum için çok heyecanlıyım.

Teşekkür ederim Riccardo Tisci,” diyerek görselleri Instagram hesabından paylaştı.

View this post on Instagram

A post shared by Naomi Campbell (@naomi)
Danko Steiner tarafından çekilen görsellerin bir başkasında ise Burberry’nin monogram desenli bucket şapkası, ince kumaş pantolonu ve çantası ile poz veren Campbell, asla yaş almadığını bir defa daha kanıtlamış oldu. Fotoğraflara ek olarak görsel sanatçı Frederik Heyman tarafından yaratılan bir CGI Naomi Campbell versiyonu ise TB Monogram kampanyasını dijital boyuta taşıdı.

A post shared by Burberry (@burberry)

Geçtiğimiz Mayıs ayında anne olduğunu duyuran Naomi Campbell, bu müddetten sonra birinci sefer kamera karşısına geçti. “Burberry ile çalışmak her vakit bir onur. Burberry, İngiliz bir marka ve bir biçimde ülkemi temsil ediyormuş üzere hissediyorum,” diyen Campbell, “Tisci her vakit benim farklı bir yüzümü ortaya çıkarmayı başarıyor, yapamayacağımı düşündüğüm şeyleri yapabileceğim konusunda beni motive ediyor,” diye ekledi.

A post shared by Naomi Campbell (@naomi)
Yaptıkları basın açıklamasında Campbell’e övgüler yağdıran Tisci, Naomi’nin bu yaz koleksiyonu ile mükemmel bir ahenk sağladığını söyledikten sonra, “Mirasımız ve her vakit evrimleşen ve ileri bakan marka kimliğimiz ortasındaki dengeyi kutlamak istedim. Bu koleksiyon yaz mevsiminin müspet hissini eksiksiz bir halde yakalıyor ve bu his, bir sonraki adım için süregelen bir heyecanın devamı. Tüm bunları, inanılmaz arkadaşım Naomi’den daha düzgün sembolize edebilecek biri düşünemiyorum,” diye ekledi. Geçtiğimiz dönemlerde Burberry’nin TB Monogram kampanyasının yüzü olan Gigi Hadid ve Kendall Jenner üzere modeller listesine eklenen Naomi Campbell, yıllar geçse de en etkileyici üstün modeller ortasında olacağının altını çizmiş oldu. 16 Temmuz’da satışa sunulacak olan koleksiyonu seçili Burberry mağazalarından ve burberry.com'dan satın alabilirsiniz. .

Üst Alt