Son Konu

Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra Ağladı.Neden mi??

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra AğladıNeden mi?? Nazlı Ilıcak Haberi Nazlı Ilıcak Hıçkıra Hıçkıra Ağladı CNN TÜRK'te Dört Bir Tarafprogramında kürtaj ve sezaryen konusu tartışıldıProgramda yer alan Nazlı Ilıcak doğmamış bir bebeğin ağzından yazılan yazıyı okuyunca gözyaşlarını tutamadıBu hissi yazıya bizde göz atalım isterseniz 1549041299 1549041299 nazliilicakcanliyayindahickirahickiraagladinedenmi5c547e98131e6nazliilicakcanliyayindahickirahickiraagladinedenmi5c547e98131e6 nazliilicakcanliyayindahickirahickiraagladinedenmi5c547e98131e6 Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra Ağladı Ilıcak, kürtaj polemiğine gözyaşlarıyla karşılıklı oldu Doğmamış çocuğun annesine mektubunu okuyunca hıçkıra hıçkıra ağladı Dört Bir Taraf'ta dün geceye kürtaj sendromu damga vurdu Nazlı Ilıcak, rahimdeki bir bebeğin dilinden yazılmış olan kurmaca bir günlükten uzun bir alıntı okuduktan daha sonra canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağladı Kürtaj tartışmasında rahimdeki bebeğin de bir hayatı olduğunu vurgulayan Ilıcak, elindeki metinden uzun bir seçme parça yaptı Okurken hayli zorlandığı gözlenen ılıcak'ın önce gözleri doldu, sesi titredi sonra da daha fazla dayanamadı ve canlı yayında ağlamaya başladı Ilıcak'ın gözyaşlarını tutamasıyla stüdyoda şehvetli anlar yaşandı İŞTE NAZLI ILICAK'I GÖZYAŞLARINA BOĞAN O YAZI 5 ekim: Bugün var edildim buradayım varım harikulade bir duygu bu var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm fakat ne de olsa, ben benim varım ya! bu bana yetiyor az önce bedenim belirsiz bir şekilde, yüzüm değil fakat, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim 19 ekim: Azıcık büyüdüm kımıldamam olası değil annem az önce farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum annem beni çok sevecek annem için güzel bir sürpriz olacağım 23 ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum bu elin dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor düşünün bir yıl daha sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek nasıl olursa olsun önce anne!diyeceğim anne duyuyor musun beni? seninle konuşacağım sana güleceğim kimilerine tarafından hâlâ daha var değilmişim nasıl olur? varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da edinmek üzere ya ayrıca sonra bir ekmek kırıntısı ne değin minik olursa olsun yine ekmektir öyle yok mi anneciğim? ah bir konuşabilsem! 27 Ekim: bugün o kadar mutluyum içimde tatlı bir kıpırtı başladı bundan böyle bir kalbim var kalbim atmaya başladı hayatım her tarafında böyle atıp duracak sevgilerle dolduracağım kalbimi tıpkı anneminki gibi annem bedeninde iki kalbin aniden atmaya başladığını bilseydi ne dek sevinirdi! duyuyor musun anne? 2 Kasım: her gün azıcık daha büyüyorum kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı hele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz şayet birlikte okula gideriz 12 Kasım: ah evet bunlar, bunlar ne değin şirin ve küçük şeyler aman allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım ola ki de güzel bir şiir yazacağım anneciğim, orada mısın? ellerimi ellerinin arasına kurmak için sabırsızlanıyorum 20 Kasım: oh, nihayet annem doktora gitti burada olduğumu öğrendi yaşasın! doktor teyze özel bir cihazla gördü beni ultrason diyorlarmış resmimi bile çekti sevinmiyor musun anneciğim? seneye kalmaz kollarının aralarında olacağım 25 Kasım: bundan böyle babam da burada olduğumu biliyor fakat az önce kız olduğumun farkında olan değiller onlara sürpriz yapacağım 10 Aralık: bugün yüzüm tamamlandı bundan böyle iki hoş gözüm, bir ufak burnum, dudaklarım ve yanağım var anneme benziyorum galiba 13 Aralık: bundan böyle çevreme bakabiliyorum etrafım fazla karanlık fakat olsun yine de mutluyum yaşıyorum ve varım kısa bir zaman sonradan gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım rüyamda gördüm dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış onu çok merak ediyorum anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim tanışacağız mutlu olacağız gülüşeceğiz 24 Aralık: kulaklarım daha iyi duyuyor bundan böyle anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? hatta sesini bile tanıyabiliyorum sesin ne dek tatlı hiç duymadığım bir şey bu hoş ve dinç bir kız olacağım kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? sen de beni özlüyorsundur mutlaka beni koklayacaksın çok seveceksin, yok mi? 28 Aralık: anne burada bir şeyler oluyor hekim abla neden mutsuz bakıyor böyle sen acı çekiyor gibisin yürek seslerin değişti sustun benimle niye konuşmuyorsun anne? anne anne anneciğim yüzümde soğuk bir şey hissediyorum anne, yüzümü parçalıyorlar anne bir şeyler yap anne kolumu çekiyorlar anne canım yanıyor anne anne ayaklarımı parçalıyor bu şey anne beni sana bağlayan damarı kopardılar anne anne kalbimi parçalıyorlar anneciğim anne anne anne ah! kürtajınız tamamlandı hanımefendi geçmiş olsun !  

Üst Alt