Son Konu

ne yapacağımı şaştım arkadaş... ben çözemedim bu kızları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhabalar beni olur ya hatırlarsınız daha önce de bir konu açmıştım burda konuşamama sorunum ile(sevdiğim kızla) fakat daha büyük sorunlar çıktı ne yapacağımı şaştım bende çareyi size danışmakta buldum neyse efendim

ben bizim sınıfta bir kızı 2 yıldır seviyorumama kızla hiç muhabbetim yoktu(hala yok ) ve kızın sevgilisi vardı bende hiç mi hiç ilişmeyeyim dedim unutmaya çalıştım ama olmadı bir kaç ay sonra bi bakayım kıza dedim ne halde? ona bakınca fark ettim ama o da bana bakıyor aman neyse dedim (hala sevgilisi vardı) yüz çevirdim sonradan bu yıl sınıfa yeni bi arkadaş geldi(imam hatipten) ve benim yanımda oturuyordu bu yeni geldiği sıralar kız sabahtan sınıfta az kişi varken arkadaşın yanında gelmiş kendi ismiyle benim ismimi tahtaya yazdırmış falan fakat dost bana 2 ay önce anlattı daha bunu benim bişeyden haberim yok ben 2 ay önce falan ben kıza bakayım bi dedim yine (sevgilisinden ayrıldığını duydum) bakınca onunda bana baktığını farkettim bunu arkadaşa anlattım dost dediki böyle böyle bi durum olmuştu ayrıca zaten o sana bakıp duruyordu evvelden beri yeni bişi değil ama dedi ben şok oldum neyse 1 ay baştan başa kızla yoğun bi şekilde bakıştım sizden konuşmak için tavsiye aldım vs o 1 ayın sonunda kızın sevgilisi olduğunu öğrendim bütün o sıralar da cesaretimi toplamış konuşacaktım bunu öğrenince bütün cesaretim gitti yine ben bakmasam mı acaba artık dedim lakin kız hala bakıyor bana geçen gün de ardaşlarım kızla sevgilisini yakından görmüşler çocuğu tasvirleri şöyle '' ede çocuk fazla tipsiz saçıyla sakalını kessen maymundan farkı kalmaz keza çok şişman memeleri falan iğrenç görünüyor'' acilen bu kız fazla hoş formda sıcacık bi kız hem cümbür cemaat tanıyor kızı böyle bir kız nasıl böyle bir çocukla çıkar aklım almıyor hadi böyle bi çocukla çıktı neden hala bana bakıyor hani bir insan sevgilisi olmasına karşın karşı cinsten beğendiği birini görür görmez şöyle bir bakabilir gözü dalabilir anlarım da yıllardan beri kesip bakışmaz yok mi fakat!! hemen bu kız ne yapmaya çalışıyor benden ne istiyor benim ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt