Son Konu

ne yapmalıyım bi yardım.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
1 ay önce tanıştığım kızla 3 hafta önce okulda dersten daha sonra oturduk kantine yanına bi kız arkadaşıda vardı beş dakika daha sonra arkadaşı ben yemek yemek yiycm siz oturun dedi gitti ilerde arkadaşlarının oturduğu masaya bizi yalnız bıraktı bi yarm saat muhabbet ettk havadan sudan dersler fln fln sonradan dışarı giden arkadaşı 2 kızla beraber geldi oturdular bizim masaya tümü benzer sınıfta yakın arkadaşlarmş ben dört kızın aralarında kaldım zaten utanıyordum, yarım yamalak muhabbete devam ettik yarım saat sonra dersleri vardı biz derse gitcz beraber kalkalım istersen dediler kalktık biraz yürüdükten daha sonra ben kızdan telefon numarasını istedim bi lahza tereddüt etti daha sonra verdi numarasını ve ayrıldık 23 kere mesaj attım cevapta geldi fakat toplam 78 mesaj attık 2 gün önce yeniden bi mesaj attım ama hala yanıt gelmedi şu anda napayım bilmiyorum ( kız muhafazakar bir kız gerçekten tanışmak iç yanına gittiğimde hoşlandığımı söyledim o da arkadaş olarak oturalm fln demişti)neyse hemen napayım

Üst Alt