Son Konu

Ne Yapmaya Çalışıyo ? Kafam Karıştı Ayrıntılarıyla.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar Ben Fazla Sevdiqim Bi Kızla 15 Sene Çıktım En Son Ayrıldıqımızda 3 Ayrılmamızdı Ve Son Ayrılmaydı Tekrar Ailesi Yüzündendi Ama Baya Emindi Son Ayrılık 0lduqundan Benı Ifade Eden ßi Yazı Var Msn'de Hala Duruyor Sılmemiş Bende Silmedim 2 Ay Oldu Ayrılalı Ama Haberi Geliyor Bana Hala Aklı Bende Benimde Aklıma Onda Rüyasında Görüyomuş Beni Sürekli Bende Görüyorum Aklımız Hala ßirbirimizde Yani
Geçen Gün Bi Kız Arkadaşla Birlikte Fotoqraf Cekildik Koluna Girdim Kızın Avatara Koydum ßuda Görmüş Fazla Kıskanmış Bidaha Konuşmam Onla Felan Demıs Arkadaşa Bende Bi Yanlamasına Zaten Seviyorum Diyorum Barışıyımda Hiç Olmazsa Birlikte Olalım Bi Yandanda Boşver Bir Lahza Önce Unutmaya Bakıyım Diyorum Yeterince ßağlanmıştım Alışmıştım 15 Senedir
Bu Son Demişti Ayrılırken Ama Konuşsam Biraz Böyle Dayanamaz Barışır Gibi Geliyor Çünkü Hala Kapı Açık Gibi
O Gelip Barışmaz Benden Bekler Kesintisiz Çok Gururuna Tabi Bi Kız
2 Aydır Tek Sözcük Konuşmadık Doqum Gunumude Kutlamadı O Yuzden Msn'de Slm Vermıyorum Konusmuyoruz Coqu Zaman Acık 0luyo Benım Icın Actıqı Bı Msn Var Konuscaqı Bı Tek Ben Varım Ben Kapatana Dek Acık Duruyo Bekliyo Böylece Neyse Uzun Oldu Arkadaşlar Sizden Tek İsteqim Akla Yatkın Hoş Bi Cevap Şimdiden Teşekkür Ederim

Üst Alt