Son Konu

Nebahat Çehre- Evrim Alasya'nın Şaşırtıcı Benzerliği

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nebahat Çehre Evrim Alasya'nın Şaşılacak Benzerliği müthiş asır haberleri nebahat çehre haberleri Geçtiğimiz bölümde Müthiş Yüzyıl dizisini izleyenler farketmiştir melekler Dizinin bir bölümünde başrolda oysa bütün karakterlerin gençlikleri ekrana gelmişti Dizi yapımcılarının genç oyuncularla başlıca oyuncular arasında fakat muhteşem benzerlikleri izleyiciye parmak ısırttı Haberin detaylarına geçiyoruz 1548640039 1548640039 nebahatcehreevrimalasyaninsasirticibenzerligi5c4e5f2c6b8c3nebahatcehreevrimalasyaninsasirticibenzerligi5c4e5f2c6b8c3 nebahatcehreevrimalasyaninsasirticibenzerligi5c4e5f2c6b8c3 'Evrim’e bakınca' Muhteşem Asır’ın önceki gün yayınlanan bölümüne Nebahat Çehre’nin gençliğini canlandıran Evrim Alasya damga vurdu Valide Sultan’ı oynayan Nebahat Çehre’ye birebir benzerliği uyarı çeken Alasya twitter’ın da en çok konuşulanları arasına girdi “Görür Görmez şoke oldum diyen Nebahat Çehre VATAN’a şunları söyledi: “Evrim Alasya’yı dizinin Nigar Kalfa’sı Filiz Ahmet buldu, onun arkadaşı Evrim daha önce Gönülçelen dizisinde oynamış Filiz ona ‘Nebahat Çehre’nin gençliğini sana oynatacağız’ demiş Evrim’e bakınca gençliğimi gördüm Rol için fazla da çalışmış Dizideki mimiklerimi, bakışlarımı da almış, fazla başarılıydı Birincil gördüğümde tepkim ‘Bana fazla benziyor’ oldu Settekiler ise ‘İnanamıyorum’ demişler Şoför arkadaş bile Evrim’i görür görmez ‘Biraz önce Nebahat Bayan’ı bıraktım, bu nasıl olur’diye şaşırmış  

Üst Alt