Son Konu

Necati Şaşmaz'dan Evlilik Cevabı !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Necati Şaşmaz'dan Izaç Cevabı ! necati şaşmaz necati muhakkak haberleri nur fettahoğlu nur fettahoğlu haberleri izaç sorusu evleniyor mu 2019 ile ilgili bilgiler burada melekler Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar'ı Necati Muhakkak, kendisine yöneltilen evlilik sorusunu acayip bir şekilde yanıtladı Bildiğiniz gibi Necati Şaşmaz bir süredir Müthiş Asır dizisinin Mahidevran sultanı Nur Fettahoğlu ile birlikte İkili birlikte filminde de oynuyorlar Necati Şaşmaz 'ın Nur Fettahoğlu ile evleneceği söylentileri üstüne kendisine sorular sorulmuş Bakın Necati Muhakkak haberleri ayrıntıları nelermiş meleklernecatisasmazdanevlilikcevabi5c4e6dd299703alt 1548643789 1548643789 necatisasmazdanevlilikcevabi5c4e6dd2ca00anecatisasmazdanevlilikcevabi5c4e6dd2ca00a necatisasmazdanevlilikcevabi5c4e6dd2ca00a Güzel Oyuncu Nur Fettahoğlu'yla aşk yaşamış Necati Yanılmaz, evlilikle ilgili düşüncelerini havaalanında raslantı karşılaştığı Yurdal Sert'e açıkladı “Ben ruhsatsız takılmayı seviyorum Aslında çocuk istiyorum ama ruhsat problemi var Güzel Oyuncu Nur Fettahoğlu'yla aşk yaşayan Necati Muhakkak, evlilikle ilgili düşüncelerini havaalanında tesadüfen karşılaştığı Yurdal Sert'e açıkladı: “Ben ruhsatsız takılmayı seviyorum Doğrusu çocuk istiyorum fakat ruhsat problemi var “BEKÂRLIK SULTANLIKTIR DiYOR KURTLAR Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Muhakkak, bekârlıktan şaşmıyor! Nefise Karatay, Hatice Şendil gibi gü zellerle aşk yaşayan, bir süredirde Mükemmel Asır'ın Mahidevran Sultan'ı Nur Fettahoğlu'yla birlikte olan Muhakkak, izaç hazırlığı yaptığı dedikodularına son noktayı koydu! Meşhur Oyuncu geçtiğimiz hafta Ankara'ya giderken havaalanında karşılaştığı Yurdal Sert'e evlilikle ilgili düşüncelerini açıkladı “EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYOR MUSUN? Kendilerini uçağa götüren otobüste yüksek sesle sohbet eden ikiliden Yurdal Sert, Necati Yanılmaz'a, “Ar tık evlenmeyi düşünmüyor musun? diye sordu Önce gülümseyen Yanılmaz sonradan, “Ben ilişkide ruhsat sevmiyorum, ruhsatsız ta kılmayı seviyorum Gerçekte çocuk istiyorum lakin ruhsat problemi var diye yanıt ve rerek Fettahoğlu'yla evleneceği iddialarını yalanladı  

Üst Alt