Son Konu

nefret edilen şey askin baslangiciymis meger---

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bnm hikayem lisede bsladi bn yabanci bi ulkeye yeni geldigim icin dil sorunum wardi ama eksik da olsa knusabiliodum
nese sinifa girdim aslinda sinifimi sormamistim cunku bna bahşedilen kagitta 1F yaziodu bnde o sinifa gittim aslinda moda uzerine okudugum icin defalarca kizlar wardi nese sinifa girdim herkez daha yeni yeni tanisiodu aslinda sIkIcI 1 sinifti nese arkama baktim 1 erkek ne isi war bunun brda die aklimdan gecerken zil caldi ve istasyona dogru yuruyordum aslinda bn kucuk bi kasabada oturuom okudugum sehir buyuk oldugu icin orda okuodum nese yolda sırası gelmişken biri bna meraba dedi sallar gibi bnde meraba ddeim ama snra farkaettim ancak bnle dalga gecio yani yanindaki kizlara hava atio sinielendim o kdar beddua ettimki cocuga nese ertesi gun mudur yalnis siniftasin die bni baska nsinifa goturdu sinifa girer giemez alkislarla karsilandim cok iyi arkadaslarim olmustu hatta 1 ay boyunca dersler bos gectigi icin sinifta eglenioduk tabi hepimiz kizziz nese farktttimki o bnle dalga gcen cocuk yoktu ortalarda nese 1 ay snra bitmiş gordugumde sol kolu kirikti hemde ne fena alci ile srmislardi tabim bedduam kabul olmustu 1 gun okulun koridorunda arkadasimla oturuken defalarca gecti onumdn snra dayanamayip bna yeniden meraba dedi tabi suratimi asip cewap wermedim nese surekli konusmaya calisiodu bnle alt o zamnlar yalnızca nfret vardi aa giderken o yabanci idi turk deil nese bnde biseyler olmuya basladi hosuma gitmeye baslamisti bnmle ilgilenmesi sadece el altından bakisioduk o bilioduki bn onla hic knusmucami artik pes etmisti nese bi yıl bole gecti ikinci senemde onu gormek icin can atiodum lakin tabikide ona karsi hislerimde azalma olmustu yha o bildigim kadariyla kimseyle cikmadi böylece guzel kizlar varken choq da havali bisi deil ole lakin bn anlamiom wazgecmek istiom lakin hergun yuzunu gruyom off birakmak istiommyha sizce napiyim hala bakisiok am onun azini burnunu kircam daha acilamdi bna bağlı cwabiniz sn soyle ona sewdigi olur lakin o kadar basit deil

Üst Alt