Son Konu

Nefret Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nefret Sozleri
Kısa Nefret Sozleri

Gozlerine her bakışım da ihanetin aynası gibi hep o iğrenc yuzunu gosterir oldu, bakakalır oldum ucup giden zamanın ardındaki toz yığını olan kalbine

Nefretimin adı sen oldun kalleşliğin adı sevgin oldu Artık seni nefret ve kalleşlikle anacağım, beddualarımla vicdanını ağlatacağım

Nefreti nefret yapan sana karşı olan sevgim! Ne istedin insafsız benden sevgimi sana verdim Sen ise beni her seferinde başkaları ile ektin

Nefret sana olan sevgimi sonunda bitirdi Şimdi git kendine bez bebekler bul, yeni aşklar ama unutmaki, ne bez bebeklerin ne de yeni aşkların nefretimden kurtulacak

Aldatılmak ve nefret organizedir, aldatılan nefret eder gider, aldatan ise yeni sevgilerde ne nefretler arar

Nefrete sevgiden daha cok guveniyorum cunku nefretin sahtesi olmaz!

Yazık oldu butun emeklerime değermiydi senin gibi kalpsize

Olumune değil nefretimle seviyorum seni

Hayata karşı durmak isterdim seninle, ama sen hayata karşı ezdin hep beni Nefret ediyorum senden

İcimdeki nefretin ihanetisin sen, zaten benim hep hayallerimdeki yalancıydın sen

Guzel gunler aklıma geldikce gulucuklerin yerini gozyaşlarım, sevgimin yerini nefretin alıyor

Ben seni hayatıma hayat katasın diye severken sen hep nefretimi kazanmak istedin

*alıntı*

Üst Alt