Son Konu

Neşeli Sozler Facebook

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Neşeli sozler kısa

Hayatımın Anlamı Oluyorsun Hergun Daha cok bana Yakınlaşıyorsun SeninLe neşeliyim Seninle Mutluyum

Mutevazi olun! Ben mukemmelliğimi Mutevaziliğime borcluyum

Bugun Yuzumde Gulucukler Var iLk Defa Gulmeye Başladım gulmenin Anlamını Kazandı Suratım Bugun Neşeliyim Sayende Seninle

Seninle Birlik oldu Duygularım Seninle Neşeli Bu hayatım Seni Seviyorum yemin Ediyorum

Hayatımda yaşadığım Butun Guzelliklere BedelSin Cunki Sen hayatımın Birtanesisin

Dertli hayatımı Attım Sayende 1 Koşeye Neşeli Gunlerime Gidiyorum Seninle Geleceğimde bir ışık var renkli Goruyorum işte Sen Ordasın umutlarım Ellerinde Seni Seviyorum

Sen benim gulumsun ben Seni Okadar Cok Seviyorumki her Gecen gun kalbim Senin icin daha cok Atmaya Başlıyor Sevgilim

Adın Gibi Neşelisin Hayatıma Neşe Veriyorsun neşe Gibisin Neşelisin ve benimSin hayatımın Biricik Neşesisin!

Yaktım gemileri Yeni umutlara Yelken Actım Sneinle mutlu ve huzurlu bir hayatım var Seninle Neşeliyim Seninle Ben bir bedenim

Guzelliklerin butun neşesi sende toplansın senin icin butun acıları ve dertleri cekmeye razıyım sadece sen neşeli ol yeter sevgilim

Sen Benim Sadece Hayatım Değilsin Mutluluklarımın başlangıcısın Aşkım

Hayat Seni Karşıma Cıkardı Sen benim Canımsın Sen Benim diğer yarımsın ve sen benim neşe kaynağımsın

Neşeli Sozlerin Gelir Aklıma Gulerim Hafif bir tebessumle Hatıralarıma, Şimdi Daha iyi anlıyorum hayatımda Neşe ve mutluluk Varsa oda Seninle birlikte geliyor bana

Ufacık Umtlarımın Sahibi Oldun Minik neşelerimin Sevinclerimin Başlangıcı oldun Şimdi icimdeki Seni durduramıyorum icimde gi gide buyuyorsun bebeğim

Sen benim Biriciğimsin Sen Benim Damarlarımdaki Neşeli Hayat Akışımsın Sen benimsin Bunu Bilmeni isterim Sevgilim

Kalbim Seninle mutlu Kalbim Senin yanında Atmaya Başlıyor ve Kalbim Seninle Aşkı Yaşıyor Seviyorum Seni Aşkım Sen benim Tek Neşemsin Mutluluğumsun ve Sevinclerimsin

Biraz Neşe Biraz Mutluluk İşte Onun Adı Sensin Senin Adın nemi tabiiki benim Aşkım

Hadi gul yuzume eskisi gibi Estetik Ameliyatı Başarılı gecmiş En Azından Gulduğunde bende guleceğim

İcindeki guzellik dışına vurmuş, gozlerinde atıyor adeta kalbin

okadar guzel konuşuyorsunki At Yarışı Spikerleri yanında halt etmiş

Senin Kadar Guzel ve Cekici Olsam benim gibi tipsiz birine parada olsa bakmazdım

Seni Okadar Cok Seviyorumki Kalbimin Dili olsada Konuşsa

Senden Başkasına bakarsam eğer cek Cumhuriyeti Turkiye Macındaki Gibi yenileyim

Hayatım Seni Okadar Cok Seviyorumki Anlatamıyorum dilim tutuluyor anlatırken okadar cok yani

Sen Benim biricik bebeğimsin Senin icin Saclarımı Supurge yaptım Aşk Hayatımda Yemedim yedirdim icmedim icirdim nankor Sevgili

Neşeli Gunlerimin Baştacısın Seninle Neşelenirim Seninle Huzunlenirim

Kalbim Seninle mutlu Kalbim Senin yanında Atmaya Başlıyor ve Kalbim Seninle Aşkı Yaşıyor Seviyorum Seni Aşkım Sen benim Tek Neşemsin Mutluluğumsun ve Sevinclerimsin

Biraz Neşe Biraz Mutluluk İşte Onun Adı Sensin Senin Adın nemi tabiiki benim Aşkım

Üst Alt