Son Konu

Neslihan Atagül Hollywood filmi En Los Margenes'in kadrosuna seçildi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
neslihan_atagul_kadir_ile_konusmadan_anlasiyoruz_1614947665_1875.jpg

Sıhhat sorunları nedeniyle ekranlara orta veren Neslihan Atagül, Hollywood sineması En Los Margenes'in takımına seçildi.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
'Geçirgen bağırsak sendromu' sebebiyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül, geçirdiği sıkıntı günleri yavaş yavaş geride bırakmaya çalışıyor. Kendisi üzere oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ile memnun bir evliliği olan Neslihan Atagül, başrollerini Penelope Cruz ve Luis Tosar'ın paylaşacağı 'En Los Margenes' sinemasının takımına dahil oldu. Oyuncu bu hafta içerisinde yapımcılarla online olarak görüşme yapacak. Sinemanın çekimleri yıl sonunda yapılacak.

İSPANYOLCASI MEST ETTİ!

Sefirin Kızı dizisi ile mesleğinde büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle 10 gün orta verdiği dizisinin takımından büsbütün ayrılmak durumunda kaldı. Konutta dinlenmeye çekilen Atagül, toplumsal medyada gündem oldu.

Neslihan Atagül'ün ünü Türkiye hudutlarını aşarken ABD'nin en çok okunan HOLA! USA mecmuasında kapak oldu. 

Sıhhat durumuyla ilgili bilgi veren Neslihan Atagül, 'Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız takviye bildirileri için, uygun dilekleriniz için, uygun niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, ikramlarınız için, dualarınız için, binlerce defa teşekkür ederim. Çok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz üzere üzücü sayılmam. Uygunum. Düzgün olmaya da çaba ediyorum. Birazcık dinlenmeye gereksinimim vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Lakin düzgünüm.' demişti.

Üst Alt