Son Konu

Nihat Doğan olmak :D

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nihat Doğan almak :D nıhat dogan esprılerı nihat doğan doğum tarihi nihat doğan doğum günü doğanın tarihi dogan dogum Herkesin hayatında minimum bi defa güldügü bi isimdir Nihat Dogan Şu sıralar sanal alemin en iyi geyik malzemelerindende biridir hem ben hoşuma gidenleri seçtim sizin için bakalım begenecek misiniznihatdoganolmakd5c55a0044145ealt 1549115390 1549115390 nihatdoganolmakd5c55a00470ef6nihatdoganolmakd5c55a00470ef6 http:img839imageshackusimg8393413nihatdogan ​ Nihat Doğan olmak ; Nihat Doğan Almak ; Gol Attıktan Sonradan Forması Yerine, Şortunu Çıkarmaktır xD xD Nihat Doğan Almak ; Lokantadaki Garson Aranıyor Yazısına Garson Kaybolmuş Diye Üzülmektir Nihat Doğan Olmak ; evdeki koltuk takımıyla maç yapmaya çalışmaktır Nihat Doğan Elde Etmek ; pikacunun elektrik faturasını ustlenmektir Nihat Doğan Edinmek ; Counter Strike'da vurduğu adama Fatiha okumaktır ;D Nihat Doğan Elde Etmek ; Yağmurlu Havada Bahçe Sulamaktır Nihat Doğan Edinmek ; Turkcelle Bayram Mesajı Yollamaktır Nihat Doğan Elde Etmek ; Tüp Bebek İçin Aygazı Aramaktır Nihat Doğan Almak ; Alarm Kurup Duymam Diye Sabaha Dek Uyumamaktır ¦ Nihat Doğan Olmak ; doğum günü partisine gidip doğum yapan bi bayan aramaktırnihatdoganolmakd5c55a0044145ealt ) Nihat Doğan Olmak ; para cezası var diye , Sigara böreğinı haricen yemektirnihatdoganolmakd5c55a0044145ealt Nihat Doğan Elde Etmek ; Kalorifer Peteğine Arı Koyup Bal Yapmasını Beklemektir Nihat Doğan Elde Etmek ; Polisin Alkollü Araç Kullanıyormusunuz Sorusuna Hayır Benzinli Kullanıyorum Demektir Nihat Doğan Almak ; Akvaryuma rakı damlatıp rakı balık yapmaktır Nihat Doğan Olmak ; Geçen Mektep Taşıtına Bindim Anladığım Kadarıyla Mektep Yok Öğrenci Taşıyorlardı diyebilmektir Nihat Doğan Edinmek ; Çizgisiz kağıda hatalı basmışlar diye çizgiler yapmaktır Nihat Doğan Elde Etmek ; Eşeğe altın semer takıp eşşek yeniden eşşekmi die gelip kontrol etmektir Nihat Doğan Edinmek ; Geçen gün havada kuş gördüm inanırmısın uçuyordu diyebilmektir Nihat Doğan Elde Etmek ; Saklambaç oynarken Allahın verdiğini kuldan saklayamam deyip saklanmamaktır Nihat Doğan Elde Etmek ; Serçe parmagını prize sokabilmektir Nihat Doğan Elde Etmek ; Geçen derste hoca bize deneme verdi anladığım kadarıyla durum 4 şık arasında geçiyor diyebilmektir Nihat Doğan Edinmek ; Kaybettiği kalemini googlede çağırmak demektir Nihat Doğan Almak ; Çorbayi catalla icmek demektir Nihat Doğan Olmak ; Geçen sene Fransaya gittim inanır mısın 5 yaşındaki çocuklar bile fransızca konuşuyolardı diyebilmektir Nihat Doğan Olmak ; Titaniği 6 defa izledim, sanırım olay gemide geçiyor diyebilmektir Nihat Doğan Olmak ; İyiki suda doğmamışım çünkü yüzme bilmiyorum demektir Nihat Doğan Elde Etmek ; Facebookta birini ekleyip adın ne diye sormaktır Nihat Doğan Olmak ; Futbol sahasında basketbol topuyla voleybol oynayabilmektir Nihat Doğan Olmak ; Mahalledeki arkadşlarnı toplayıp selena'yı çağrmaya çalışmaktır Nihat Doğan Olmak ; Bir arkadasinin ev telefonunu arayip nerdesin diye sormaktir Nihat Doğan Olmak ; Tavşandan şapka çıkarmaktır Nihat Doğan Elde Etmek ; KPSS sorularını çaldıktan sonra, sınava girip 120 sorunun 60'ını yapabilmektir Nihat Doğan Elde Etmek ; Çekirdeğin kabuğunu yıyip içini atmaktır Nihat Doğan Almak ; Fatmagülün suçunu bulup polisi aramaktır  

Üst Alt