Son Konu

Nihat Doğan Özlü Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nihat Doğan Özlü Sözler nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) 1549104698 1549104698 nihatdoganozlusozler5c55763f26e7dnihatdoganozlusozler5c55763f26e7d nihatdoganozlusozler5c55763f26e7d bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not ben seni çok sevdimsana olan bu aşkım kıyamete değin fakat sadece bu dünyadaki kıyamet değil öbür dünyadaki kıyamette dahil(burda sç farketti) (ve derlemek için şunu söyledi)eee öbür dünyada huri verirlerse yerine seni seçicem nihat doğan sakal gibidir, kestikçe uzar şeklinde epeyce felsefi bir açıklama yapmıştır kendileri, ayıca biz bir ışığız bizim yanımıza gelen aydınlanır, uzaklaşan karanlıklaşır gibimsi bir beyanatta bulunmuştur saygıda sıfır hatayla oynarım benim önüme trilyarlar serseydiniz siz sahte okeyler size cok tesekkür ediyorum tarkan'ın son albümünden memnuniyet olmadım ibrahim tatlıses televizyon kolpacısı * yiyosa feys tu feyshalleder bir programdanihat doğan sinemasında replikler asla unutulmaz Var olduğuna hala inananamıyorum  

Üst Alt