Son Konu

Ölümden dönmüştü! Hakan Taşıyan'dan Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a teşekkür

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
olumden_donmustu_zor_gunleri_atlatan_hakan_tasiyandan_aylar_sonra_bir_ilk_1638856910_8056.jpg

Geçtiğimiz aylarda karaciğer ve böbrek nakli olan usta sanatçı Hakan Taşıyan güzelleştikten sonra Alişan'la Hayata Gülümse programına katıldı. Yaşadığı sıkıntı günleri anlatan Hakan Taşıyan, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a teşekkürlerini iletti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Ankara Kent Hastanesi'nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören Hakan Taşıyan'a geçtiğimiz günlerde karaciğer ve böbrek nakli yapılmıştı. Taşıyan 7 ay süren tedavisinin akabinde taburcu edilmişti.

Tabiplerin "1 aylık ömrün kaldı" dediği arabesk müziğin sevilen ismi Hakan Taşıyan uzun süren tedavi sonrasında sıhhatine kavuştu. Sıhhatine kavuşan Taşıyan Alişan'ın TRT 1'de ekrana gelen programı Alişan'la Hayata Gülümse programına katılan Hakan Taşıyan, yaşadığı sıkıntı günleri canlı yayında anlattı.

444

AYAĞI İNCİNDİ SANMIŞ!

Hakan Taşıyan'ın hayatı ayaklarında başlayan bir ağrıyla bir anda değişti. Ayağının incindiğini düşünerek hastaneye giden Taşıyan, ciğerlerinin ve böbreklerinin tükendiğini öğrendi.

"MUSTAFA KEMAL BABANIN DEDİĞİ ÜZERE..."

O dönmelerde çok fazla bir şey hatırlamadığını lisana getiren Taşıyan, "O periyotta beynimle ilgili de bir düşünce vardı. Fazla bir şey hatırlamıyorum ancak akciğerime de bir sıvı sıçradığını biliyorum. Allah doktorlarımdan razı olsun. Mustafa Kemal Baba'nın dediği üzere 'Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz' Baba gerçek söylemiş." dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN HABERİ OLDU..."

Kelamlarına devam eden Taşıyan, "Gülhane'de kaldım 2-3 ay. Sonra Kent Hastanesi'ne yattım. Allah razı olsun Cumhurbaşkanımızın haberi oldu, ilgilendi... Sevgili eşi Emine Hanım da... Sıhhat Bakanı Koca'dan Allah razı olsun. Hoşlar beşerlerle uygun oldum." dedi.

GÜZ GÜLLERİ MÜZİĞİNİ SESLENDİRDİ

Taşıyan'dan hayranlarını sevindiren imgeler geldi. Bir yerde unutulmaz yapıtı 'Güz Gülleri' müziğini seslendiren Taşıyan, hem moral buldu hem de moral verdi. O anları ise ünlü müzikçinin arkadaş Ufuk Özel toplumsal medyadan paylaştı.

"BANA UMUT IŞIĞI OLDULAR"

Ünlü müzikçi Hakan Taşıyan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, organ naklinin kendisine umut ışı olduğunu ve tekrar hayata döndüğünü belirterek, "Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım" formunda konuşmuştu.

Hakan Taşıyan, "Canı gönülden istekli olan bütün insanlarımızı hassas olmaya davet ediyorum. Bu mevzu hakkında daha aydın olalım. Çok hassas bir husustur. Allah bizleri sevdiklerimizden ayırmasın. Gönül birlikteliği veren dualarını esirgemeyen tüm insanlardan Allah razı olsun. Hayat çok hoş, nefes almak çok hoş, sevmek çok hoş. Bunu birbirimizden esirgemeyelim. Hakikaten Allah'ın huzurunda çok büyük sevap. Tüm merhem bekleyen hastalarımıza merhem olalım. Buna muhtaçlığımız var" açıklamasını yapmıştı.

Üst Alt