Son Konu

Onlara iyilik mi yaptım yoksa kendime kötülük mü ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sa
Bu yıl okula başladığımda bir kız gördümÖncedende tanıyordum lakin o beni tanımıyorduKızdan etkilenmiştimBir türlü söyleyemiyordumÖnce arkadaş olmak istiyodum fakat fırsat olmuyoduOkulda ve dershanede benzer sınıftayız fakat nedense kızla hiç sohbetim yoktuUzun zamandır tanıdığım çok yakın arkadaşım dershanede bu kızla sohbeti kurmuşAraları fazla iyiydiYavaş yavaş birbirlerinden hoslanıyolardıBen bu durumun farkındaydım ama birşey yapamadımŞimdi çıkıyolarKız arkadaşımı çok seviyorArkadaşım kız kadar olmasada seviyorBenim durumumu kimse bilmiyorGeçen arkadaşım ayrılmaya karar verdiBende ilkten sevindim tabiBiraz düşündükten daha sonra moralım daha çok bozulduÇükü yakın arkadaşımı seven bir kız benle çıkarmı ? çıkmazSnra kıza msj attım niçin aranız kötü diyeMsjda nedenini bilmiyorum fakat terketmek istemiyorum çükü onu fazla seviyorum fln yazıyoduBu msjı görünce içim bir garip olduNedense ben aranızı düzeltcem dedimDediğimi yaptım ve araları şuan çok iyiKız teşekkür etti ve niye bölye bişe yaptığımı sorduBende seni dost anlamında fazla seviyorum dedimOda bana bende seni ark anlamında seviyorum yazdıAralarını ben düzelttim ama onları ast yandan görünce olağandışı oluyorumDüşünüyorumda acaba onlara iyilik mi yaptım yoksa kendime musibet mü ? Kafam çok karışıkBu saatten sonra ne yapmalıyım bilmiyorumLütfen Bana tezgâhtar olun!!

Üst Alt