Son Konu

Onur Tuna'dan şaşırtan itiraf: Can Yaman'ı tanımıyorum!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
onur_tunadan_sasirtan_itiraf_can_yamani_tanimiyorum_1575107928_4415.jpg

Mucize Hekim serisinde rol alan oyuncu Onur Tuna, meslektaşı Can Yaman'ı tanımadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Onur Tuna, Mucize Tabip serisinin 13.bölüm kutlamasına katıldı. Magazincilerin, düzmece takipçi kiraladığı düşünülen Can Yaman'ın popülerliği ile alakalı sorduğu sorulara Tuna, ünlü oyuncuyu tanımadığını lisana getiren şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

VJUqw_1575107936_4073.jpg

Tuna,"Can Yaman’ı tanımıyorum. Neden mesut olur insan bilemem, o da o formda keyifli diye düşünüyorum. O halde yaşamaya devam edebilir. Hiç tanımıyorum kendisini..."formunda şaşırtıcı açıklamada bulundu.

GAYRI HABERLERİ;

Son devirlerde ekranların sevilen Mucize Hekim serisinde "Doktor Ferman" karakterine hayat veren Onur Tuna, Instagram paylaşımlarıyla konuşulan isimler arasında konum alıyor. Sert mizacı ile dikkat çeken  Onur Tuna, geçtiğimiz gün paylaştığı Günaydın paylaşımıyla takipçileri tarafından tiye alındı.

a7mMO_1574328089_0549.jpg

Onur Tuna saat 13'de paylaştığı Günaydın paylaşımıyla takipçilerin lisanına düştü. Ünlü oyuncuyu tiye alan takipçileri " Sana pek aymamış gün. Bakışın o denli...Şu an günüm aydı.....Sana günaydın...Öğlen oldu fakat reisss... İyi öğlenler...Simdimi Kalktın onur Abi...Öğlen oldu abi..." formunda tefsirlerde bulundu.

Üst Alt