Son Konu

Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin kızları 2 yaşında!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
pelin_akil_anil_altan_ciftinin_kizlari_2_yasinda_1619075449_3491.jpg

Pelin Akil-Anıl Altan çifti, 2 yaşına basan kızları Alin ve Lina'nın doğum gününü organize ettikleri parti ile kutladı. Akil, "Şükürler olsun" derken, Altan ise, "Sağlıkla dolu yıllarımız olsun" tabirlerini kullandı.

2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Alin Altan'ın kızları Alin ve Lina, 2 yaşına bastı. Sürpriz bir parti organize eden ikili, kızlarının doğum gününü toplumsal medya hesaplarından da kutladı. Alin ve Lina ile birlikte objektif karşısına geçen çift, adeta memnunluklarını gözler önüne serdi. Pandemi sürecinde sıkı bir toplumsal medya kullanıcısı olan Pelin Akil, şunları söyledi; "Bugün olağanüstü bir gündü. Canım kocam seni çok seviyorum. Artık, öncelikle testlerini yaptırıp, yanımızda olan, miniklerime mükemmel hisler yaşatan hoş ailemize çok teşekkür ederim."

SOLUĞU AVM'DE ALDILAR!

Oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019 yılında ikiz kızları Alin ile Lina'yı kucaklarına almışlardı. Toplumsal medyada yaptıkları paylaşımlarla dikkat çeken çift, geçen gün Vadi İstanbul AVM'deydiler. Akil, 'Uzun vakit sonra neredeyse birinci defa dışarı çıktık. Ya benim, ya da Anıl’ın seti oluyor zira. Çekimlerin yapılmadığı günlerde de konutta dinleniyoruz.' açıklamasında bulundu.

"MEZUN OLMAYI PLANLIYORUM"

Anne olduktan sonra ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle ekranlara geri dönen Pelin Akil, pandemi devrinde kendine yeni amaçlar koydu. Akil, 2021'de birinci gayesinin, işleri nedeniyle son yılını bitiremediği üniversiteden mezun olmak olduğunu söyledi.

Özel bir üniversitenin tiyatro kısmına yine kaydını yaptıran ve online derslere katılan 34 yaşındaki oyuncu Pelin Akil, "İkiz bebek annesiyim lakin bu yıl üniversiteden mezun olmayı planlıyorum." dedi.

Üst Alt