Son Konu

PlayStation İçin Dev Adım: PS Studios, Valkyrie Entertainment'ı Satın Aldı!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
playstation-icin-dev-adim-ps-studios-valkyrie-entertainmenti-satin-aldi.jpg

PlayStation Studios Lideri Hermen Hulst, Valkyrie Entertainment'ın PlayStation Studios'a katılacağını duyurdu. Takım, yıllar boyunca birçok şirkete ortak geliştirme takviyesi sağladı ve şu anda yaklaşmakta olan God of War Ragnarök'te Sony Santa Monica'ya yardım ediyor.

Günümüzde, harici stüdyoların birinci taraf oyunlarına yardımcı olması yaygın bir durum ve Valkyrie Entertainment, yakın vakitte piyasaya sürülen Halo Infinite üzere AAA oyunlarla ilgili tecrübelerine bakıldığında çok uygun bir seçim üzere görünüyor.

Grubun artık PlayStation'ın bir kesimi olması, daha fazla kaynağa sahip olacağı manasına geliyor ve bu da daha eşsiz bir oyun geliştirme imkanını beraberinde getirebilir. GUNS UP! 2015 yılında konsola özel olarak piyasaya sürülen PC ve PlayStation 4 için oynaması fiyatsız bir strateji oyunuydu. Birtakım olağanüstü konseptlere sahipti, lakin bu konseptlerin uygulamaya koyulmasında eksikler bulunuyordu. Valkyrie Entertainment, gelecekte bizi şaşırtacak yeni örnekler sunabilir.

Hem Microsoft hem de Sony, Microsoft'un Bethesda'yı ve Doom, The Elder Scrolls ve daha fazlası üzere tüm oyunlarını ele geçirmesiyle son vakitlerde bir stüdyo satın alma çılgınlığına girmiş üzere gözüküyor. Bakalım ilerleyen gğnler bize daha neler gösterecek...

Üst Alt