Son Konu

Popüler oldular

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Popüler oldular beren saat tiyatro yarışması beren saat hangi ajansa yan hangi ajansa kayıtlı tuba büyüküstün ajansta ünlüler tabi sanat dünyasında önplanda almak için illa seyirciye hitap etmek gerekiyor işte hitap şekilleriyle aldıkları roller ile şuanda gündemde yer almayı başaranlar arasında olan bayan sanatçılarımız TÜRKİYE BU KADINLARI KONUŞTU! 1548642044 1548642044 populeroldular5c4e670250013populeroldular5c4e670250013 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberberensaatmanset%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg REYTİNGLERİ, EROTİK SAHNELERİ, SET AŞKLARI, KAVGALARIYLA BİR DİZİ SEZONU DAHA BİTERKEN DİZİLERİN KADIN OYUNCULARI DA POPÜLERLİKLERİNE POPÜLERLİK KATTI Sevilen dizilerin hoş oyuncuları yıl baştan başa en fazla haber yapılan, en çok tartışılan kadınlar oldu Kimi bir yarışmayla yakaladı şöhreti, kimi ise yaşadığı aşkla İşte Türkiye’nin konuştuğu kadınlar Tuba Büyüküstün Arapların yeni idolü oldu Geçen hafta ekranlara veda eden Asi’nin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün şüphesiz bu yılın en fazla konuşulan kadınlarından biri oldu Bundan Başka sadece Türkiye’de yok Türk dizilerinin yayınlandığı Arap MBC kanalı doğruca bütün Arap ülkelerini kasıp kavuran Tuba Büyüksütün burada bir Hollywood starından ayırt edilemez karşılandı Tuba Büyüküstün’ün saç modeli, belgeseli derken hoş yıldız Arap kadınlarının en sevdiği, erkeklerinin ise rüyalarını süslediği bir idol haline geldi Küçük yaşta televizyon ve sinema dünyasının cazibesine kapılan Büyüksütün’ün oyunculukla tanışması Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekoru ve Kostüm Tasarımı Bölümü’nde okuması tamamen oldu PED REKLAMINDA OYNADI Eğitimi sürerken tescil olduğu ajans tamamen ped reklamlarıyla beyaz ekranda görünen Büyüküstün’ün tesadüfen başlayan oyunculuk serüvenin de baht peşini bırakmadı Tomris Giritlioğlu kadar keşfedildikten sonradan “Sultan Makamı dizisinin son dört bölümünde rol aldı Onu başrole taşıyan galibiyet ise 2004 yılında çoki zlenen Çağan Irmak’ın dönem dizisi “Çemberimde Gül Oya daki Zarife rolü Bu rolle seyirci tarafından sevilen ve onlardan bütün not bölge Büyüküstün için zirveye dışarı giden yolun kapıları ardına kadar açıldı Büyüküstün’ün dikkatleri çeken açıklaması ise öpüşme sahnelerinden utandığını söylemesinden daha sonra oldu “Babam öpüşme sahnelerimi izlemiyor diyen Büyüksütün “Babam ve Oğlum filmindeki kısacık sahnesiyle daha da fazla tanındı “Ihlamurlar Aşağıda dizisi ise keza Bülent İnal’la yaşadığı aşk ayrıca de dizinin izlenilirliği açısından hoş oyuncu için bir dönüm noktası oldu bu arada evlenmeleri beklenirken ayrıldığı oyuncu sevgilisi Bülent İnal’la yaşadığı aşk, Büyüküstün’ü en yakın rakibi Beren Saat’le bir kez daha aleyhinde karşıya bıraktı Zira İnal sevgilisinden ayrılıp, geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Beren Saat’le yeni bir aşka yelken açmıştı bu nedenle sıkı sık karşılaştırılan Büyüküstün ve Saat birbirleri hakkında hiçbir yorumlama yapmadılar lakin ayrıca aşkta keza işte aleyhinde karşıya gelmekten kurtulamadılar Bergüzar Korel Aşklarıyla tartışıldı Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Bergüzar Korel’in çok bilinmez öteki ikinci adı da Gökçe Meşhur oyuncu Tanju Korel annesi Hülya Darcan’ın kızı olan Bergüzar Korel Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu Hoş yıldızın ilk oyunculuk deneyimi annesi Hülya Darcan ve babası Tanju Korel’in hem yapımcılığını üstlendikleri keza de oynadıkları TRT’de yayınlanan “Zeytin Dalı isimli TV dizisiyle oldu Ardından senaryosunu babası Tanju Korel’in yazdığı “Kırık Kanatlar dizisinde oynadı Babasının ölümünün gerisinde Kurtlar Vadisi Irak’ta oynayarak dikkatleri çeken Korel’in kariyerindeki dönüm noktası ise geçen sezon sona eren Binbir Gece dizisi oldu Dizide devamlılık gereği oğlunun yaşaması için 150 bin dolar karşılığında patronuyla bir gece birlikte olan bir kadını canlandıran Korel bu rolle gündemden hiç düşmedi Saç modeli, elbiseleri, bakışlarıyla bile haber olan güzel oyuncu balet Tan Sağtürk’le aşk yaşamaya başladı Fakat sonradan aralarına kara kedi girdi Çift ayrılık nedenlerini açıklamazken her geçen gün diğer bir ayrılık nedeni ortaya atıldı sırası gelmişken dizinin bir diğer oyuncusu Halit Ergenç’n bir takvim eşinden ayrılması yeni iddiaları gündeme getirdi ve bu iddialar çok geçmeden doğrulandı Korel ve Ergenç rol gereği başladıkları aşkı hakiki hayata taşımıştı Ergenç’in evliliğinin bitmesine niçin olduğu iddiaları yüzünden şiddet günler geçiren Korel, Ergenç’le 2 ay sonradan nikah masasına oturacak olmanın heyecanını yaşıyor Korel bir röportajında kendisini şöyle anlatıyor: “ Taksim’i çok seviyorum Şehrazat’ın evi orada Lebi Derya’yı çok seviyorum Kolay kolay vazgeçemiyorum alışkanlıklarımdan İçim fazla kıpır kıpır, çok hareketliyim, fazla güler yüzlüyüm, fakat kendime ait birtakım kurallarım var Bir konfor alanım var Bunun dışına fazla çıkmak istemiyorum Ev hayatım fazla net Kahvaltı sofrası hazırlanır Akşam anneyle yemeğe oturulur Bayramda ziyaretlere gidilir Özel günlerde babamın kabristanını ziyarete giderim Eskiye nazaran daha farklı tabii hayatım Deniz Çakır En sevilen kötü bayan Yaprak Dökümü geçen sezon en sevilen ve izlenen diziler aralarında yer alırken çoğu bayan yıldız yarattı Özellikle dizinin kötü kadını “Fettan güzel Ferhunde rolündeki Deniz Çakır, en sevilen kötü karakter oldu Dizide yaptığı kötülüklerle izleyenleri ayrıca sinir eden hem merakla izlenen Çakır Ankara Üniversitesi Devler Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu Konservatuvardan mezun olmadan önce Ankara Radyosu’nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendiren Çakır Ferhunde rolünden önce Cihan Ünal ve Hülya Avşar’la birlikte Bayan İsterse adlı dizide yine entrikalar çeviren Alev karakterini canlandırıyordu SET AŞKINI SAKLADI Resim çekmeyi seven, hayvan sevgisiyle de bilinen Çakır hakiki hayattaki aşkını da sette buldu Rol arkadaşı Nihat Alptuğ Altınkaya’yla birlikte olmaya başlayan Çakır bu aşkını uzun zaman saklamaya çalıştıysa da başarılı olmadı Aşklarını gizlemek uğruna paparazilerden kaçarken bir defa kaza yapan, bir kez bulundukları mekanda sandalyeleri deviren, bir defa de gazetecileri korkutma eden Altınkaya ilişkinin su yüzünen çıkmasının arkasında diziden ayrıldı ama ikilinin aşkları doludizgin devam ediyor id Beren Saat Yarışmayla tanındı Mahsun’la parladı Türkiye’nin Yıldızları adlı oyunculuk yarışmasında dikkatleri çeken Beren Saat insanlar oylarıyla yarışmanın ikincisi oldu Hoş yıldızın bugünlere gelmesinin ardında ise büyük bir acı yatıyor Saat, yarışmaya hazırlanırken bir trafik kazasında kaybettiği Efe adlı sevgilisi sayesinde oyunculuk yarışmasına başvurduğunu anlatıyor: “O benim meleğimdi Beni az kalsın iteleyerek yarışmaya götürdü Formları birlikte doldurduk, elemelerde kuyrukta birlikte bekledik Ben coşku içindeyken cep telefonuma ‘Her şey çok hoş olacak, haydi göster kendini’ diye mesajlar yollardı İçeri girdiğimde Nurseli İdiz bana, ‘Chicago Müzikali’nde Renee Zellweger’in piyanonun üzerinde yatarak söylediği şarkıyı hazırlasan çok hoş olur’ demişti İkinci elemeye girmeme birkaç saat varken Efe ile gidip o müzikalin DVD’sini alıp izledik Şarkıyı ezberledim ve Efe’nin karşı prova yaptım Efe benim hayatımı değiştirdi, sonradan da gitti OLAYLI FİNAL AŞK BİTİRDİ Yarışmanın arkasından Mahsun Kırmızıgül’le Aşka Sürgün dizisinde yıldızı parlayan Saat’in Hatırla Sevgili’deki rolü ise geniş kitleler kadar tanınıp sevilmesini sağladı giderken aradığı aşkı Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Bülent İnal’da bulan Saat bu dönem dizisinin arkasında bu defa bir dönem filmi olan Sonbahar Sancısı’yla oyunculuğunu kanıtladı Geçtiğimiz sezon Aşkı Memnu dizisiyle kariyerinde bir adım daha yükselen Saat, dizinin finalindeki sevişme sahneleri yüzünden gündemden düşmedi Bu dönemde İnal’la ayrılan güzel oyuncunun ayrılığına sevişme sahnelerinin niçin olduğu konuşuldu Fahriye Evcen Özcan Deniz’in Monica Belluci aşkı Yaprak Dökümü’yle yıldızı parlayan bir öteki oyuncu da Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen oldu Monica Belluci’ye olan benzerliğiyle kısa sürede uyarı çeken 23 yaşındaki Evcen Almanya’nın Solingen şehrinde doğup büyüdü Dusseldorf HeinrichHeine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Evcen’in kariyeri gönlünü kaptırdığı Özcan Deniz’le daha da fazla parladı Özcan Deniz’le aşk yaşadığı haberleriyle fazla konuşulan Evcen meşhur şarkıcının evine yerleşti Evliliğe doğru giden ilişkilerine bazen bir gücenmiş bir barışık sürekli çift kimi vakit da evleneceğinin sinyallerini veriyor Evcen, Özcan hakkında yaptığı “Benim birincil erkek arkadaşım Eğer içten insanla karşılaşırsanız bir şeyler derhal oluşur Özcan, beni şüphesiz fazla güvende ve gizli hissettiriyor sözleriyle de gündeme gelmişti Aşk Tutulması adlı romantik filmiyle beklediği çıkışı yakalayamayan Evcen öpüşme sahnelerinde de oynadı fakat gerçi bu sahnelerde bağnaz olduğunu ve öpüşme sahneleri yüzünden reddettiği roller olduğunu anlattı Beren’de masumiyet Tuba’da başkaldırı var Sonbahar Sancısı filminin başrolünde oynayan Beren Saat, sevgilisi Bülent İnal’ın iki sene önce ilişki yaşadığı Tuba Büyüküstün galaya gelip ön plana çıkarılınca çok kızmış, “Orada sanatsal bir eser tanıtılıyor ama yalnızca iki yıl önce baştan bir ilişkinin iri fotoğrafları basılıyor Zavallı bir durum demişti Filmin yönetmeni Tomris Giritlioğlu da, “Güz Sancısı için neden Büyüküstün yerine Saat’i seçim ettiğini bir röportajında şöyle anlatmıştı: “Beren’de masumiyet, Tuba’da başkaldırı var O yüzden Tuba değil de, Beren seçildi Tuba benim için çok değerli Kızım gibi Bir sonraki filmimde o kadar bir karakter var ama, o da Tuba 90’larda geçen dinç, hüzünlü bir sevda ağıtı  

Üst Alt