Son Konu

Ramazan Bayramı Sozleri Kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ramazan Bayramı Sozleri

Mubarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur icinde gecirmenizi dileriz Bayram tum insanlığa hayırlı olsun!

Kuskunlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu gunlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Bir bayram guluşu savur goklere, eski zamanlara gulucukler getirsin oyle icten samimi, gozyaşlarını bile tebessume cevirsin İyi Bayramlar

Bir Ramazan Bayramı daha geldi Bu bayramın oncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yuce Allah'tan diliyoruz Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara

Bugun Bayram! Mubarek Ramazan Bayramı Tum insanlar birbirlerine daha cok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin Tum insanlar neşe ve mutluluk denizinde yuzsun Bugun sevinc gunu, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşıyalım Hayırlı bayramlar

Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıcları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara

Benim omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurduğum, benim omrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzulduğum Bayramınız mubarek olsun!

Ramazan Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yuce Allah kendisine dua edenleri geri cevirmez Dualarınızın Rabbin yuce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mubarek olsun

Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yuce Allah tum dualarınızı kabul etsin

Bayram sabahları, demli bir cay, su boreği, bayram şekerleri, şeker isteyen cocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca Kopru hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harclıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el openlerin cok olsunlar ve daha bir dolu kucuk ayrıntı Hayatın uzerindeki 'pause' duğmesine dokunun Kısa bir sure icin hayatı durdurun Mutlu bayramlar

Bugun ellerinizi her zamankinden daha cok acın Avucunuza melekler gul koysun, yureğiniz coşsun Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun

Bin damla serilsin yureğine, bin mutluluk dolsun gonlune, butun hayallerin gercek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda Ramazan Bayramın mubarek olsun!

Ramazan Bayramınız kutlu, yureğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketli olsun

Damağınızı, ruhunuzu ve cevrenizi tadlandıran, gercekten guzel ve bereketli bir bayram dileriz

Bugun Bayram! Mubarek Ramazan Bayramı Tum inananlar birbirlerine daha cok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin Tum insanlar neşe ve mutluluk denizinde yuzsun Bugun sevinc gunu, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım Hayırlı bayramlar!

Her şeye kadir olan Yuce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allah'a sonsuz şukurler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tum insanlık icin hayırlara vesile olsun

Guzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir oncekinden daha guzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz Buyuklerimizin ellerinden kucuklerimizin gozlerinden opuyoruz

Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, merhametin tek gostergesi Olan Yuce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yuce ALLAH a Mubarek Ramazan Bayramınız Hayırlara Vesile Olur inşallah

Guzel Duşunceler Nefeslere Dolarsa Guzel Dualar Olur, Dua ise Yuce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gokyuzunde Buluşan Dualarımızın NurLanması umidiyle Bayramınızı Kutlarım

Dua Kapılarının Ağzına Kadar Acık, bela Ve Kotuluklerin Arındırıldığı Bu Guzel Gunde Bayramınızı Tum Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu gecirmeniz Dilegiğyle Mubarek ramazan Bayramınızı Kutlarım

Cılgınca Esen Ruzgar, Kavurucu Guneşli terleten gunler, Yıldızlarla Dolu Bir Dunyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mubarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah

Mubarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Guzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine guc versin Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Bugun Dualarınızı herzamankinden Daha Cok yapın, Koruyucu iniz Avuclarınızın icine cicekler Doksun, Kalplerinize Bedeninize iLham versin, Bayramları En hayırlı şekilde gecirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Ramazan bayramınızı Kutlarım Efendim

Sevinc Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Guzel Ayın Mubarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Guzellikler Nasip Etsin, Butun muslumanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum

Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugunden Daha Guzel yarınlar Diliyorum Mubarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum

Bizi yataran ALLAH a şukurler Olsun, Butun muslumanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Kalplerde Sevgi Olsun Gozlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En guzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mubarek Olsun

Her şeye kadir olan Yuce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Mubarek Ramazan Bayramı tum ulusumuza kutlu olsun Allah tum inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin Ramazan Bayramınızın da boyle bir neşeyle gelmesi ve tum ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle İyi bayramlar!

Üst Alt