Son Konu

Rami Malek, Yeni Bond Filmindeki Karakteriyle İlgili Konuştu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

James Bond filmleri uzun yıllardır sinema sektörünün asla vazgeçemediği bir tür konumunda. Ajan temalı filmler her zaman ilgi çekse de işin içinde James Bond ismi olunca beklentiler giderek yükseliyor. Bond serisi de devasa film külliyatıyla bu beklentilere cevap vermiş gibi gözüküyor. Şimdi ufukta yeni bir James Bond filmi var. Bond 25 ile birlikte 5 yıl aradan sonra yeni bir Bond filmine kavuşacağız. 

Cary Joji Fukunaga'nın yönetmenliğini yapacağı filmin senaryosu Neal Purvis, Robert Wade ve Scott Z. Burns gibi isimlerin yer aldığı bir ekip tarafından yazıldı. Son 4 James Bond filminde olduğu gibi yine Dainel Craig'i Ajan 007 rolünde izleyeceğiz. Filmin yeni kötü adamını ise Rami Malek canlandıracak. Malek'in karakteriyle ilgili elimizde çok fazla bilgi yoktu ama başarılı aktör bu konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş. Malek'e göre yeni Bond kötüsü tipik bir teröristin çok ötesinde olacakmış. 

Canlandıracağı karakter ile ilgili The Daily Mirror'a konuşan Rami Malek, "Canlandırdığım karakter gerçekten harika ve bu konu hakkında oldukça heyecanlıyım. Fakat Cary ile konuştuğum bir konu var, ona dedim ki; 'Biz, karakteri herhangi bir dini inancın ya da ideolojinin terörizm yansımasıyla birleştiremeyiz. Bu, insanları eğlendirmek için yapacağın bir şey olmaz. Eğer benden böyle bir karakteri canlandırmamı istiyorsanız şunu bilin ki ben bu işte yokum.' Fakat sonradan ortaya çıktı ki en başından beri onun görüşü de bu değilmiş. Canlandırdığım karakter oldukça farklı bir tür terörist. O, oldukça zeki ve insanların tam olarak bu filmlerde görmek isteyeceği türden bir karakter. Lakin bu konuda omuzlarımda biraz yük hissediyorum. Yani Bond'dan bahsediyorum, o hepimizin beraber büyüdüğü bir şey." diyerek filmin çekimleri başlamadan önce stüdyoya rest çektiğini açıkladı. 
  • Danny Boyle'un Aklında Üçüncü Bir 28 Days Later Filmi Projesi Var
  • Henry Cavill, Enola Holmes Filminde Sherlock Holmes'u Canlandıracak
Daniel Craig ve Rami Malek'in dışında Ana de Armas, Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Billy Magnussen, Rory Kinnear ve David Dencik gibi oyuncuların da yer aldığı yeni James Bond filminin 3 Nisan 2020'de vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım Rami Malek'in de dediği gibi yeni Bond kötüsü bir fark yaratmayı başarabilecek mi?

Üst Alt