Son Konu

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaş'tan gözyaşlarına boğan veda mektubu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
rasim_oztekinin_esi_esra_kazancibastan_gozyaslarina_bogan_veda_mektubu_1615626005_2162.jpg

Geçirdiği kalp krizi nedeniyle ağır bakıma kaldırılan lakin tüm müdahalelere karşın vefat eden Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı hayranlarını ağlattı. Veda mektubu yazan Kazancıbaşı'nın his yüklü mektubu toplumsal medyada paylaştı.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin'in ani vefatı sevenlerini yasa boğmuştu. Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden 62 yaşındaki oyuncunun ailesi bu ani vefat haberiyle hem şoke olmuş hem de yıkılmışlardı.

2005 yılında evlendiği Esra Kazancıbaşı eşine his yüklü bir mektupla veda etti. 

İŞTE O MEKTUPTAKİ KELAMLAR:

"Bizimki her geçen gün gitgide büyüyen bir aşk öyküsüydü evlilik aşkı öldürür diyenlere inat. Ortadan geçen 20 yıla karşın birinci günkü üzere heyecanla elele, sarmaş dolaş yürüdüğümüz yollar, gölgesinde serinlediğimiz Cunda'nın, Midilli'nin zeytin ağaçları artık tanıklık edemeyecek aşkımıza. Güneşin batışını izlerken yaptığımız derin sohbetler, dedikodular, Ege'nin mavi sularında Diego ile oynadığımız oyunlar artık yaşanmayacak. Hiç beklemeğim bir anda bırakıp gittin beni. Hastanede ağır bakımda "Beni yalnız bırakma aşkım", "Ne olur gitme" diye kulağına fısıldayarak döktüğüm gözyaşlarına karşın. Şimdi sonu gözyaşıyla biten bir aşk öyküsü var vizyonda. Hani yaşlandığımızda da elele yürümeye kelam vermiştik birbirimize? Sensiz başlayan günlerin, sensiz biten gecelerin yüreğimdeki tarifsiz, dindirilemeyen sızısı. Ruhum üşüyor. İçimdeki minik kız çocuğu sensiz günleri düşündükçe kaygıdan tir tir titriyor. Birlikte yarınlara dair kurduğumuz tüm hayaller senin akabinde karanlık zifiri bir kuyunun derinliklerinde kaybolup gitti. Hayalsiz, hedefsiz kaldım, rotamı, yolumu, büyük aşkımı kaybettim. Yağmur yağıyor, içimde fırtınalar kopuyor."

Üst Alt