Son Konu

Realme 8 Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
realme-8-serisi-tanitim-tarihi-aciklandi-technopat.jpg

Eylül ayında Realme 7 ve 7 Pro modellerini duyan akıllı telefon üreticisi, artık de Realme 8 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin yeni üyelerinin 24 Mart tarihinde saat 15:00‘da düzenlenecek olan lansmanla bir arada resmiyet kazanacağını açıklayan üretici, birebir vakitte Pro modelin 108 MP çözünürlüğündeki bir ana kamerayla birlikte geleceğini duyurdu.

Şimdilik serinin yeni üyelerinin özellikleri hakkında rastgele bir ayrıntılı bir açıklama yapılmadı. Fakat firma serinin zirve modelinin 108 Megapiksel çözünürlüğündeki Infinity Camera ile bir arada geleceğini tabir ederken, standart Realme 8 modelinde ise 64 Megapiksel çözünürlüğündeki bir ana kameraya yer vereceğini belirtiyor. Bunun haricinde yayınlanan son raporlarda serinin her iki modelinin de dörtlü art kamera kurulumuna sahip olacağı bekleniyor.

realme-8-serisi-tanitim-tarihi-aciklandi-technopat-mobil-haber.jpg

Tıpkı vakitte şirkete yakın kaynaklar tarafınca servis edilen bilgilerde ise Realme 8’in Helio G95 işlemciden güç alacağı ve 30W süratli şarj dayanaklı 5.000 mAh boyutundaki bir bataryayı da bünyesinde barındıracağı söyleniyor. Ayrıyeten paylaşılan raporda serinin standart modelinin 6.4 inçlik AMOLED bir ekranın üzerine de kurulacağına da dikkat çekilmiş.

Üst Alt