Son Konu

Recep İvedik 2 Davosta olsaydı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Recep İvedik 2 Davosta olsaydı Her ne dek değişik çevrelerden eleştri alsada, sosyal içeriği yok densede insanları güldürmenin fazla güç olduğu bu ülkede iyi meslek yapıyor Recep ivedik Kimbilil, Beklide Recep İvedik 3 Gelecektirrecepivedik2davostaolsaydi5c4e337a2bb88alt :D Big Grin :D 1548628854 1548628854 recepivedik2davostaolsaydi5c4e337a5d424recepivedik2davostaolsaydi5c4e337a5d424 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberivedik%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg ŞAHAN GÖKBAKAR, BAŞBAKAN'IN DAVOS TAVRINI YORUMLADI: İVEDİK GİBİ BİR TEPKİ LAKIN RECEP İVEDİK OLSAYDI, O MODERATÖRÜN KOLUNU KIRARDI! Cuma günü vizyona girecek olan 'Recep İvedik 2' ile ilgili buluştuğumuz Şahan Gökbakar yarattığı karakteri anlatırken, çoğumuzun 'Recep İvedik' gibi davrandığının altını bir kez daha çizdi Polemiklerden uzak durmaya çaba ettiğini söyleyen meşhur komedyen, özel hayatı ile ilgili de birincil defa bu kadar açık konuştu: 'Doğa'dan bir çocuğum olsun isterim' * 'Recep İvedik' Şahan Gökbakar'ın popülaritesini gölgede bıraktı mı? Irk son yaptıkları işlerle anılırlar tekrar tekrar Benim yaptığım son meslek bu olduğu için, ve fazla da başarılı bir iş olduğu için, şimdilik beni 'Recep İvedik'le hatırlamaları fazla bayağı Ben rahatsızlık duymuyorum * Recep İvedik'in toplum olarak sosyal yapımızı yansıtan bir şahsiyet olduğunu mu düşünüyorsunuz? 'Recep İvedik'in Türkiye'nin sosyal yapısıyla ilgili, bir anlamda hafıza verdiği doğru olabilir tabii fakat Yalnızca bizim kahramanımızın tepkileri birazcık daha abartılı Ama neticede biz zaten böyleyiz Ben, 'Recep İvedik' bir sosyal karakter olsun diye uğraşmadım Gülünç ve gülebildiğimiz bir şahsiyet olduğu için 'Recep İvedik' öne çıktı Biz bazen yüksek tepkiler verebiliyoruz Örneğin Başbakanımız'ın Davos Zirvesi'nde verdiği o bayağı tepki gibi Olaylar aleyhinde beklenmedik tepki verebiliyor halk müziği Başbakanımız orada böyle tepki verdi Kendisine 'Kasımpaşalı' diye yakıştırma yapanlar bile oldu Fakat herkesin durumu, karakteri farklıdır * Başbakan Davos'ta moderatöre 'Recep İvedik' gibi bir tepki mi gösterdi' demek istiyorsunuz? Evet! Aynen 'Recep İvedik' gibi bir tepki lakin bence Başbakan gerçi masum, az bile tepki gösterdi Moderatörü eliyle itti Başbakanımız'ın yerinde 'Recep İvedik' olsaydı o moderatörün kolunu şüphesiz kırardı Dolayısıyla Başbakanımız 'İvedik' gibi davransa da onun değin ağır bir çıkış yapmadı Besbelli şöyle bir reel var oysa, 'Recep İvedik' doğrusu kendisine gösterilen tutumlara kendince karşılık veriyor OKLARI YANLAMASINA KOYUYORUM * 'Recep İvedik'i şahsiyet olarak bir fenomen haline getirmeyi başardınız Yeni bir şahsiyet var mı yaratmak istediğiniz? Evet, bir kişilik üzerinde çalışıyorum; kafam meşgul bu aralar Şu kadarını söyleyebilirim; hani okulda uzun boylu, kelli felli en uyarı çeken ama sürekli dalga geçilen bir müşteri vardır ya, öyle bir herif canlandırmayı düşünüyorum * Cem Yılmaz'ın filminizle ilgili yaptığı negatif yorumları nasıl değerlendiriyorsunuz? Benim hiç kimseyle bir derdim yok Kimseyle tartışma da etmiyorum Yalnızca üzerime gelen okları alıp emrindeki tarafa koyuyorum * Saldırgan değilsiniz yani? Şüphesiz kavga etmek istemiyorum Yeni birinin çıkmasını istemiyorlar piyasada Geçen gün Beyaz'ı izledim 'Kaç kişi var ancak zaten bu piyasada, neyi paylaşamıyoruz?' diyordu Içten * Film sektörü, rant elde edilen bir savaşı alanı mı? id Ben konuya o kadar bakmıyorum sonuç olarak 45 milyon izleyici 'Recep İvedik'i izledikten sonradan 'AROG'u da izleyebilir, diğerlerini de izleyebilir Benim kimseyle bir problemim yok fakat bazılarının benimle problemleri var * 'Recep İvedik 2'de izleyicinin ne hissetmesini istiyorsunuz? Benim şu sıralar en çok istediğim şey izleyicinin 'Recep İvedik 2'yi izlediğinde salondan kahkahalarla çıkması ve verdiği 10 TL'yi helal etmesi Filmin fragmanı için ilkinden fazla daha gülünç olduğu yönünde yorumlar aldık İnşallah cümbür cemaat çok güler * 'Recep İvedik 3' de gelecek mi? Aklıma Recep İvedik'le ilgili tekrar komik bir devamlılık gelirse, natürel oysa devamını çekerim Başarılı olup olmamasıyla ilgilenmiyorum  

Üst Alt