Son Konu

Reg oldum demenin yolları :)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Reg oldum demenin yolları marketten bişi ister misin sevgilüm? hmm evet iki şey bol çikolata al, böle bir sürü ee? ne ee? hani iki şey dedin, öbür ne ancak? aman tahminde bulunmak güç mu ama? eki eki seni zevkli şey seni alt kahve olmazsa olur mu aybalam emrindeki üff ya, o yok bak, kanadı var, lakin uçmaz nedir? tavuk çok kolaydı be bi dane de ben sorim mi, ha? offf, dur ya ben gidim merkete baaari hindi mi istemiştin pınar hindi evet taam hindi bugün denize gelemem niyee? iştee bugün maaşallah böylece bi kanlı canlıyım yumurtam parçalanıyor id okan camdan bakıyor kan gövdeyi götürüyor mazeretim var asabiyim ben erkek almak varmış ya, ne bu böyle! ooo yan siz rahatsınız hiç bi şeyle uğraşmıyosunuz nefret ediyorum hepinizden lanet olsun ya! zaten duygusuzsunuz da! vatan kan ağlıyor halam geldi aşağı mahalle kan gölü bugün olmaz salça kaynatıyorum hava yağmurlu saha çamurlu karakız kan kusuyor salça üretiyorum neyin var bugün fazla kansız görünüyosun hastayım da aaa böylece mi geçmiş olsun böylece hasta yok canımmregoldumdemeninyollari5c4b7b62201fdalt hadi yüzelim, deniz süper? yok ya canım istemiyor uff ya saçmalama hergün giriyosun da bugün mü canın istemiyor ya siz gidin yüzün alla allaa hadi be kızım bana kızım demesene fazla kızıyorum kalk hadi bi havuz yapalım kalkamam ya kapris yapma işte sen git ben gelemem nen var kuzum? içimde üçüncü dünya savaşı çıktı da (kız kalkar) ahahah sıçtın mı lan ?!?!?!?!?!?!?!?!?! k canım niye beni aramıyosun tam 1 saattir senden tel bekliyorum niye aramıyosun ha bikbikbik? (1 saat otur işte çatlamış 1 saatte) e ya canım sevgilim, arım balım peteğim, spora gittim dönünce arıyım dedim şu anda arıyodum bütün fakat (yalan da hadi neyse) k biliyodum zaten böhüüü sporun benden daha kayda değer, kimse beni sevmiyo, canım çok sıkılıyo benim böhüüü e haa anladım ya cilalı neli çikolata alıyım sana gelirken? k beni bi çikolatayla kandırablceğini mi sanıyosun böhüüü fındıklı olsun bitane, bide fıstıklı, bide bikbikbik e yarı anlamadık şaşkınlık bişey ne bunalım oluyosun ya aysun sevişelim mi? şuan aldığımız bir habere tarafından kanamalı bir hasta için ivedi +işlenmiş cilalı, anladım ben markete gidiyorum kanatlı mı, kanatsız mı? denize girelim mi, cansu? zira piştim ben olmaz, ben giremem sen gir niye ama? sen niye giremiyon? döllenmemiş yumurtamı kan aracılığıyla haricen atıyorum ercan! e sen de her ay, her ay adet edindin kendine! hayır yani vaktinde söyle dölleyelim sus ercan! kanamalı bir hasta için ivedi yoğun petek dokulu hijyenik kadın bağı aranıyor  

Üst Alt