Son Konu

Ripple Kâhini, XRP’de Patlama Bekliyor! Nedenini de Açıkladı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ripple-price.jpg

Aralık 2020’de XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet olarak satıldığı iddiaları üzerine Ripple Labs ve SEC arasındaki dava, keşif sürecinin üçüncü defa ertelenmesiyle 2022’ye uzandı. Şubat ayında sonuca varması beklenen davanın XRP fiyatına olası etkileri merak konusu. Ripple kâhini olarak bilinen Credible Crypto’un tahminlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Ripple kâhini, SEC davasından sonra XRP fiyatını patlayacağını düşünüyor

Yakından takip edilen kripto analisti Credible Crypto, XRP fiyatının, Ripple Labs ile SEC arasındaki dava çözüldükten sonra yükselebileceğini, ancak o zamana kadar ek düşüşler gösterebileceğini söylüyor. Analist, yakın tarihli Youtube yayınında XRP tekniklerinin şimdi daha fazla olumsuz aktivite gösterdiğini belirtti. Credible şunları söylüyor:

XRP şu anda çok sıcak görünmüyor… Büyük olasılıkla 0,50 dolar gibi düşük seviyeleri hedefleyeceğimize ve burada mevcut haftalık talep seviyesine geçeceğimize inanıyorum. Bu seviye dikkate değer çünkü etkili bir şekilde altı aylık konsolidasyondan sonra, bu seviyeden yukarı doğru güçlü bir hareket gördük.
Screen-Shot-2022-02-05-at-11.43.50-AM.webp
Analist konsolidasyon noktalarının belirleyici olacağını düşünüyor:

Bu konsolidasyon, yukarı veya aşağı yönde kırılmaya başladığında, kırılmanın doğuşu, tekrar ziyaret edildiğinde genellikle destek veya direnç olarak çalışır. Dolayısıyla, tamamen uzun vadeli bir bakış açısıyla, genel olarak XRP bu bölgeye yaklaştıkça, bu geniş bölgenin geçmişte olduğu gibi destek işlevi göreceğini varsayabilirsiniz.

Düşüşe rağmen Credible Crypto, XRP’ye güvenmek için temel nedenler olduğuna inanıyor

Kripto analistine göre, Ripple Labs ile SEC arasında Aralık 2020’de başlayan dava, altcoin projesi için düzenleyici netlik sağlayabilirken, piyasanın geri kalanı içinde çalışmaları başlatabilir. Credible, tahminlerini şunlarla paylaştı:

Durgun fiyat hareketine rağmen, büyük miktarda XRP tutmaya devam ediyorum çünkü piyasanın geri kalanına karşı bir korunma olarak görüyorum. SEC davası sonuçlanırsa, XRP fiyatının lehine olacağına inanıyorum ve çözüldüğünde, XRP etkin bir şekilde düzenleyici kesinliğe sahip tek kripto para birimi olacak.
32362628987_dfe77dfe5b_o-e1591705524661-1024x768.jpg
Analist dava süreci sonrası Ripple (XRP) için neler olabileceğini tahmin ediyor:

Sorun nihayet çözüldüğünde, XRP fiyatında yükseliş bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, satın alamdan önce davanın kararını bekliyorsanız, çok geç kalacaksınız. Yani şu anda kumar oynuyorsunuz ve karşılığını verir, davayı Ripple kazanırsa, XRP fırlayacak ve diğer her şey SEC’in kaprisine bağlı ve ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Üst Alt