Son Konu

Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda Field'ın dördüncü çocuğu dünyaya geldi

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
robbie_williams_ve_turk_asilli_esi_ayda_fieldin_dorduncu_cocugu_dunyaya_geldi_1581929366_4726.jpg

Ünlü Hollywood müzikçisi Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda Field’ın dördüncü evladı tekrar taşıyıcı anadan yerküreye geldi.

Ünlü şarkıcı Robbie Williams ile Türk asıllı eşi Ayda Field'ın dördündü evlatlarının yerküreye gelmesi, İngiliz basının gündeminde bölgesini alıyor. Çift, bebek haberini dün 14 Şubat'ta paylaştıkları fotoğrafla duyurdu. Fotoğraf, üç evladının yanına dördüncüsünün de eklendiğini gösteriyor.

ElVj9_1581929109_4976.jpg

Çift yeni doğan oğullarına  Beau Benedict Enthoven Williams ismini verdi. Üçüncü evladında taşıyı ana kullandıklarını açıklayan çift, "Tıpkı Coco’da olduğu üzere o bizim biyolojik oğlumuz fakat tıpkı olağanüstü taşıyıcı ana ile doğdu. Oğlumuzu sıhhatle ve inançlı bir biçimde kucağımıza aldığımız ve ailemizi tamamladığımız için çok mutluyuz”formunda konuştu.

gLmor_1581929328_8172.jpg

GÜÇLÜKLE ANLARINI ANLATTI!

İngiliz müzikçi Robbie Williams, yerküre konutuna girdiği Türk eşi Ayda'dan evvel Kuzey Londra'daki kaldığı konutta yaşadığı güç anları anlattı.Geçmiş vakitlerde bir grup psikozlarının olduğuna değinen Williams, hayranlarını şaşırtan açıklamalarıyla gündemdeki alanını aldı.

Az6bn_1562912772_8354.jpg

Robbie Williams, “O periyot ölçüsüz kola içiyordum İki ay bu sürdü. Daima peşimde bir ayak sesi vardı, neredeyse intihar edecektim”laflarını söylemesinin ardından “Bir gün uyandığımda yatağımın yanına bir karartı gördüm ve çok korktum o günden sonra da bir müddet otelde kaldım”sözlerle hislerini net bir formda tabir etti.

Üst Alt