Son Konu

Rodrigo Alves, Diyet Günlüğü'ne konuk oldu!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Meşhur İngiliz showman Rodrigo Alves, Diyet Günlüğü'ne katılarak Bütünsel Beslenme Danışmanı Bersu Ekinci ve Ece Çavuşoğlu'nun sorularını yanıtladı!
Elmaelmacom ’da Diyet Günlüğü ’nün bu haftaki bölümünde Bütünsel Beslenme Danışmanı Bersu Ekinci ve Ece Çavuşoğlu, dünyaca meşhur bir ismi, Rodrigo Alves ’i konuk etti İngiliz showman Rodrigo Alves, bugüne dek geçirdiği estetikler nedeniyle ‘İnsan Bebek Ken ’ lakabıyla tanınıyor Rodrigo Alves, bersu Ekinci ve Ece Çavuşoğlu ’nun diyet sohbetine kendi hikayesiyle renk kattı…

Bersu Ekinci: Merhaba Rodrigo!
Rodrigo Alves: Merhaba Bersu, sizi bakmak fazla hoş
Bersu: Seni burada ağırlamadığımız için fazla mutluyuz
R: Ben de burada olduğum için fazla heyecanlıyımBeni konuk ettiğiniz için çok teşekkürler
B: Geldiğin için teşekkür ederiz
R: Benim için bir müsamaha, İstanbul ’u fazla seviyorum

Ece: İstanbul ’u Eminönü, kapalı çarşı gibi yerleri sevdiğinizi duyduk…
B: Eski İstanbul muhitlerini ziyaret ettin değil mi?
R: Evet, eski İstanbul ’u çok seviyorum çünkü çok kültürel bir dokusu var Mimari yapıları, restoranları olağanüstü Bence gerçek Türkiyel orası
B: Evet, fazla kültürel ve eşitli zevkleri bir arada barındıran mekanlar
R: Ülkeniz kesinlikle çok güzel, olağanüstü yerleri var ve buraya geldiğimde çoğunlukla eski İstanbul semtlerinde kalmayı tercih ediyorum Sokaklarda yürüyüp, selfieler sürüklemek fazla eğlenceli

118

Bersu Ekinci: Şahane, biz de burada olduğun için fazla mutluyuz Şimdi Ece ’nin sana bazı soruları olacak Bizim Türk izleyicilerimiz vereceğin cevapları fazla merak ediyor Sorularımızı cevaplarsan çok mutlu oluruz
Rodrigo: Tüm sorularınıza sorularınıza içinden gelerek cevap verebilirim

Ece: Bu estetik maceranız nasıl başladı?
Rodrigo: Ben 33 yaşındayım ve ilk estetik ameliyatımı 17 yaşında, Jinekomasti denilen bir rahatsızlık nedeniyle gelişen göğüslerimi aldırmak için oldum O dönemde estetik ameliyat olmak için yaşımın çok minik olduğunu ve daha birçok estetik ameliyat olmam gerektiğini biliyordum Ama burnumu yaptırmak, yağ aldırmak gibi işlemler için 19 yaşıma değin beklemem gerekiyordu Böylece 19 yaşıma geldiğimde kendimi yeniden yaratmaya başlayabilirdim Yani birincil ameliyatımı 17 yaşında olsam da, reel anlamda bu maceram 19 yaşına geldiğimde başladı

Bersu E: Peki burnun?
Rodrigo: Benim ikinci ameliyatım burun ameliyatıydı ve sonradan liposuction ameliyatı oldum Şimdiye değin 57 ameliyat oldum, çok sağlıklıyım, hayattayım ve kendimi fazla mutlu ve bitmiş hissediyorum

218

Ece: Cümbür Cemaat size Ken Bebek diyor fakat size bu dönüşüm için ilham veren şey neydi?

Rodrigo: 'Human Life Ken Doll ’ adında bir dernek var çünkü bu şekilde giyiniyorum, saçlarımı böyle şekillendiriyorum, estetiklerim var ve diğer erkeklere benzemiyorum Bir Takım ırk da benim reel biri gibi gözükmediğimi söylüyor İşin aslı ise Ken bebek veya Barbie bebek hiçbir zaman benim ilham kaynağım olmadı Çocukluğumda bana ilham veren şey Disney ’in çizgi filmleriydi Ben bir Disney prensine benzemek için saçlarım böyle olsun, mavi gözlerim olsun istedim Bugün şunu söyleyebilirim ki, ben hayal gücümün meyvesiyim ve hayatımda olmasını istediğim her şeye sahibim Ve beni peşine düşüp takip edenlere, fanlarıma, beni izleyenlere mesajım daima şu; bizler hayatta ne istiyorsak onu yapacak ve ne istiyorsak o olacak güce sahibiz Bunun estetik ameliyat olması veya diğer bir şey olması bir şey değiştirmez, eğer sen doktor edinmek istiyorsan bunun için çok çalışırsın Benim mesajım daima hayallerimiz için uğraş etmek, dirençli ve güçlü olmakla alakalı Hala yapmak istediğim bir çok hayalim var ve en azından hayallerimin %70 ’ini gerçekleştirdiğim için fazla mutluyum

318

Bersu: Evet, sahiden bir Disney prensine benziyorsun
Rodrigo: Evet, bugün İstanbul ’da en sevdiğim otellerden birinde bir etkinliğe davetliyim, Türk bir tasarımcı bu kıyafeti benim için tasarladı ve çok beğendim
B: Evet aslında çok şık
R: Kıyafetimle aşk yaşıyorum, detayları fantastik, bununla şüphesiz bir prense benziyorum

418
Elmaelmacom ’da Diyet Günlüğü ’nün bu haftaki bölümünde Bütünsel Besin Danışmanı Bersu Ekinci ve Ece Çavuşoğlu, dünyaca ünlü bir ismi, Rodrigo Alves ’i konuk etti İngiliz showman Rodrigo Alves, bugüne dek geçirdiği estetikler sebebiyle ‘İnsan Bebek Ken ’ lakabıyla tanınıyor Rodrigo Alves, bersu Ekinci ve Ece Çavuşoğlu ’nun diyet sohbetine kendi hikayesiyle renk kattı…

Bersu Ekinci: Merhaba Rodrigo!
Rodrigo Alves: Merhaba Bersu, sizi bakmak fazla hoş
Bersu: Seni burada ağırlamadığımız için çok mutluyuz
R: Ben de burada olduğum için fazla heyecanlıyımBeni misafir ettiğiniz için çok teşekkürler
B: Geldiğin için teşekkür ederiz
R: Benim için bir şımartma, İstanbul ’u çok seviyorum

Ece: İstanbul ’u Eminönü, kapalı çarşı gibi yerleri sevdiğinizi duyduk…
B: Eski İstanbul muhitlerini ziyaret ettin değil mi?
R: Evet, eski İstanbul ’u çok seviyorum çünkü çok kültürel bir dokusu var Mimari yapıları, restoranları harika Kendimce reel Türkiyel orası
B: Evet, fazla kültürel ve eşitli zevkleri bir arada barındıran mekanlar
R: Ülkeniz kesinlikle çok hoş, fantastik yerleri var ve buraya geldiğimde genel olarak eski İstanbul semtlerinde kalmayı tercih ediyorum Sokaklarda yürüyüp, selfieler sürüklemek fazla eğlenceli

Bersu Ekinci: Inanılmaz, biz de burada olduğun için fazla mutluyuz Acilen Ece ’nin sana bir takım soruları olacak Bizim Türk izleyicilerimiz vereceğin cevapları çok merak ediyor Sorularımızı cevaplarsan çok mutlu oluruz
Rodrigo: Bütün sorularınıza sorularınıza isteyerek yanıt verebilirim

Ece: Bu estetik maceranız nasıl başladı?
Rodrigo: Ben 33 yaşındayım ve birincil estetik ameliyatımı 17 yaşında, Jinekomasti denilen bir hastalık nedeniyle artan göğüslerimi aldırmak için oldum O dönemde estetik ameliyat almak için yaşımın çok minik olduğunu ve daha birçok estetik ameliyat olmam gerektiğini biliyordum Fakat burnumu yaptırmak, yağ aldırmak gibi işlemler için 19 yaşıma dek beklemem gerekiyordu Böylece 19 yaşıma geldiğimde kendimi her yerde yaratmaya başlayabilirdim Yani ilk ameliyatımı 17 yaşında olsam da, hakiki anlamda bu maceram 19 yaşına geldiğimde başladı

Bersu E: Peki burnun?
Rodrigo: Benim ikinci ameliyatım burun ameliyatıydı ve sonra liposuction ameliyatı oldum Şimdiye kadar 57 ameliyat oldum, çok sağlıklıyım, hayattayım ve kendimi çok mutlu ve işlenmiş hissediyorum

Ece: Cümbür Cemaat size Ken Bebek diyor lakin size bu mutasyon için ilham veren şey neydi?

Rodrigo: 'Human Life Ken Doll ’ adında bir dernek var çünkü bu şekilde giyiniyorum, saçlarımı böyle şekillendiriyorum, estetiklerim var ve öteki erkeklere benzemiyorum Bazı insanlar da benim reel biri gibi gözükmediğimi söylüyor İşin aslı ise Ken bebek veya Barbie bebek hiçbir vakit benim ilham kaynağım olmadı Çocukluğumda bana ilham veren şey Disney ’in çizgi filmleriydi Ben bir Disney prensine benzemek için saçlarım böyle olsun, mavi gözlerim olsun istedim Bugün şunu söyleyebilirim fakat, ben düş gücümün meyvesiyim ve hayatımda olmasını istediğim her şeye sahibim Ve beni peşine düşüp takip edenlere, fanlarıma, beni izleyenlere mesajım defalarca şu; bizler hayatta ne istiyorsak onu yapacak ve ne istiyorsak o olacak güce sahibiz Bunun estetik ameliyat olması veya diğer bir şey olması bir şey değiştirmez, eğer sen hekim olmak istiyorsan bunun için çok çalışırsın Benim mesajım daima hayallerimiz için çaba etmek, dirençli ve zinde olmakla alakalı Hala yapmak istediğim bir fazla hayalim var ve en azından hayallerimin %70 ’ini gerçekleştirdiğim için çok mutluyum

Bersu: Evet, aslında bir Disney prensine benziyorsun
Rodrigo: Evet, bugün İstanbul ’da en sevdiğim otellerden birinde bir etkinliğe davetliyim, Türk bir tasarımcı bu kıyafeti benim için tasarladı ve fazla beğendim
B: Evet aslında fazla şık
R: Kıyafetimle aşk yaşıyorum, detayları inanılmaz, bununla muhakkak bir prense benziyorum

Üst Alt