Son Konu

Rüya Nedir? Niçin Rüya Görürüz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kimi vakit uyandığınız an da sizleri tüm gün etkisine alır kimi vakit da henüz gördüklerim neydi diye düşünür durursunuz…*Sizler için rüyalar konusunda birazcık garip biraz da şaşılacak bilgiler sunmaya çalışacağım
İnsan vücudu günün sonunda yorgun düşerek iç organların ve bünyenin tam anlamıyla zayıflaması sonucu halsizlik ve uyku ile birlikte benzeri kurnaz şekilde hayaller görür Bunların tamamının düşüncelerinizle harmanlanması olayıdır rüyalarımız Daha net*bir şekide açıklama edecek olursak gün içinde yaşadıklarınız ana merkeze ulaştığında uyku hemen sizler bunu harmanlayarak düş şeklinde görüyorsunuz*Yapılan incelemeler görülen rüyaların birçoğunun unutulduğunu ve yalnızca*bizleri üzen veya çok etkileyen hayallerin hatırlandığını ortaya koymuştur
Neden Rüya Görürüz?
Arkadaşlar,henüz de ufak bir kısımda belirttiğim gibi rüyalar fiilen*tamamen bizlere ait ve bizim oluşturduğumuz hayal ürünleri
Gün içerisinde mesela;*büyük bir tartışma yaşadınız ya da sizi fazla üzern bir durum oldu*rüyanızda bunu görüp ya da olayı kendi kafanızda şekillendirdiğiniz*şekilde yansıtmanız olası Tabii ki doğruca size bağlıdır diyemem*ancak bilinçaltınız ve yaşadığınız olaylar uyku hemencecik da peşinizi bırakmayacaktır*Günde çok halsiz olmadığımız ve halsiz düşmediğimiz anlarda*4 ila 7 rüya gördüğümüz yapılan incelemeler arasında*Oysa bu rüyaların sadece bizi en çok etkileyen kısmını ve çok azını hatırlarız*İstisna durumlar kesinlikle mevcut rüyasının tamamını anımsamak manâsız bir durum yok…
Birçok süre şu durumla karşısında karşıya kalmışsınızdır,ben bugünü bir yerden hatırlıyorum*Bir Takım incelemeler önsezi doğrultusunda rüyaların varlığını kanıtlamış ve bu olay mutlaka sizin de başınıza gelmiştir Gördüğünüz rüyaları hatırlamaz ama gün içinde*ben bunu nerden hatırlıyorum demişsinizdir
Rüyalarınızda kaygılanıp,sıkılabilir,sürekli birilerinden kaçıp koşamayabilir*ve buna aynı sıkıntılar yaşayabilirsiniz*Bu gibi durumlar genelde huzursuz bir dönem geçirdiğinizde ve olumsuz*olayların üzerinize daha fazla yoğunlaşması sebebiyle gerçekleşir

Üst Alt