Son Konu

Ruyada Yardım Gormek

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birine yardım etmek, iş hayatında yukselip, hep cıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder Eğer ruyanızda size yardım ediliyorsa, gercek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir Birine yardım etmek, iş hayatında yukselip, hep cıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder Eğer ruyanızda size yardım ediliyorsa, gercek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir Ruyada birine yardım etmek işyerinde yukselmeye, yardım almak gercek hayatta bir dosttan gelecek yardım eline işaret eder Ruyada yardim, mertlige delalet eder Bir insana yardim ettigini gormek, mertliginin genisligine, ve sevap isledigine isarettir Birinin kendi hakkinda iyilikte bulunmasi ya gunahkar veya gunahsiz olduguna delildir, iyilik edenden iyilik edilenin hayir ve menfaat gorecegini de soyleyenler vardir Bir baska rivayete gorede: Ruyada yardim istemek, sevilmeye; yardim etmek ise, hayirli bir is yapmaya isarettir Birine yardım etmek işyerinde yukselip, hayalini kurduğunuz yere geleceğiniz anlamındadır Yardım ruya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bolumumuzden yazabilirsiniz

Üst Alt