Son Konu

Saadet-i Leyla

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Saadeti Leyla ünlü oyuncu güzellerimizden Saadet Işıl Aksoy ile aşk üstüne konuşursak neler öğreniriz 'AŞIKKEN LEYLA GİBİ OLURUM!' 1548637550 1548637550 saadetileyla5c4e5d27besaadetileyla5c4e5d27be http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabersaadet29mart&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg SAADET IŞIL AKSOY BİR BUÇUK YILDIR MESLEKTAŞI RIZA KOCAOĞLU İLE BİRLİKTE ÇİFT, HER NE KADAR İLİŞKİLERİ HAKKINDA ÖYLE KONUŞMASA DA AKSOY AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETMEKTEN ÇEKİNMİYOR Ödüllü oyuncu Saadet Işıl Aksoy bir buçuk yıldır yine oyuncu olan Rıza Kocaoğlu ile gözlerden uzak bir ilişki yaşıyor All dergisine konuşan Aksoy ilişkisini anlattı: Beni dinleyen, benim de dinlemekten keyif aldığım biri var hayatımda Aşığım da Daha ne olsun! Semih Kaplanoğlu'nun 'Yumurta' adlı filmindeki performansıyla 'En İyi Genç Yetenek' dalında Altın Portakal alınca, Saadet Işıl Aksoy cümbür cemaat tarafından tanındı Peşine Düşüp Takip eden dönemde Valia Uluslararası Film Festivali ve Saraybosna Film Festivali'nde 'En İyi Aktris' ödüllerini de alarak 25 yaşında, hatırı sayılır bir başarıya imza attı Son televizyon projesi 'Kalpsiz Adam'ın yayından kaldırılmasının arkasından ise sessizliğe bürünen oyuncu, yeni projelerinden eğitim hayatına, aşk hayatından parfüm takıntısına All dergisine samimi açıklamalarda bulundu * Bir dönem başkalaşım öğrencisi olarak Florida'ya gittim Altı ay kaldım Amerika'da hayat çok depresif Eğer dışarıdan gelmişseniz sürekli bir şeyleri sorguluyorsunuz Her şey düzenli işliyor işlenmiş ama bizim Beyoğlu'nda da her şey tıkırında BİLİM İNSANI DEĞİLİM * İstanbul'a dönünce Pera Hoş Sanatlar'da kamera önü oyunculuk atölyesini buldum Benim için bir açılış oldu Bu işin derinlerini keşfettikçe kendi derinliğimin de farkına vardım Benim için güzel bir kapı oldu * Boğaziçi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı okudum Dile karşı yeteneğim olduğunu yaşım büyüyünce fark etim İngilizce'yi seviyordum, edebiyatı da Hiçbir zaman 'bilim insanı' olmadım Sosyal alanlarda daha başarılı ve mutluyum * Kadir Has Üniversitesi'nde oyunculuk master'ı yapıyorum Hiç, böylece ödül aldım, tamamım ben demedim Bu şımarıklık olur bence Kendimi geliştirmeme faydası olacak her şeyi de denerim * sorumluluk sahibi bir öğrenciyim İnek deyince asosyallik de var işin içinde Hiçbir süre o kadar olmadım NEFRET EDILEN ŞEY FİLMİ ÇEKMİYORUZ * Altın Portakal'a gitme hayalim defalarca vardı Ödül almayı yok, orada olmayı çok istemiştim Ödül aldığımda; 'Bu kadarını düş etmemiştim' diye düşündüm o kadar heyecanlandım fakat, konuşmam rezaletti 'Herkese iyi festivaller' dedim * Televizyonda önemli bir rekabet var 'Kalpsiz Adam' on birim yayınlandı ve kalktı Üzücü fakat başkaldırmak çözüm değil Seyirci neye tarafından beğeniyor bilmiyorum Bunu bir sosyolog veya psikolog açıklamalı * Helin Avşar'la bir nefret edilen şey filmi çekeceğim konuşuldu Pek bir projede yok Lakin başka bir film var Şu an yoğun olarak Ali Vatansever'in birincil uzun metraj film projesi 'El Yazısı' üstüne çalışıyoruz * Son iki senedir Dikte Kusturica hayalim var 'Çingeneler Zamanı'nı punk opera yapmışlar Paris'te kaldım bir dönem Şansıma ben oradayken galası yapıldı Kendisi yönetmiş, fazla güzeldi, çok kıskandım * Televizyondan, reklamlardan para kazanıyorum 'İşini iyi yap, para gelir' derler ya, o kadar oluyor Hayatımı devam ettirebilecek kadar kazanıyorum Benim için yolculuk edebileceğim, yemek yemek yiyebileceğim kadar paramın olması yeterli * Birbuçuk yıldır birlikteyiz Rıza (Kocaoğlu) ile Beslenebiliyorum, oturup saatlerce konuşabiliyorum Beni dinleyen, benim de dinlemekten keyif aldığım biri var hayatımda Aşığım da! Daha ne olsun id * Aşık olunca 'leyla' oluyorum, kafam uçup gidiyor Bir nevi ruhsal rahatsızlık süreci gibi Natürel ölümcül cinsten yok, tatlı bir rahatsızlık DELİRİP BAĞIRMAK İSTİYORUM * Profesyonel anlamda Rıza'dan daha önde değilim Belki basında bulunan popüler işler yapıyorum diye böyle görünüyor O da tiyatroda iyi işler yapan, Afife Jale Ödülü olan iyi bir oyuncu Onun tiyatro ödülü var, daha havalı Onun bir ödülü benim üçdört ödülüme tekabül ediyor Google'da arama yapsanız, ondan daha fazla fotoğrafım çıkar lakin bu benim önde olduğum anlamına gelmez Mukayese yapmıyoruz * Bir gün delirip haykırmak istiyorum Sakinim çoğunlukla lakin bazen pek bir enerji patlaması yaşıyorum fakat, 'Yıllarca bunu nerede tutmuşum?' diye soruyorum kendime Daha Sonra, 'Benim içimde bunlar yok ki Ben fazla mutluyum!' diye inkar ettiğim de oluyor Lakin doğrusu o çılgın tarafıyla barışması gerekli insanın * Topuklu ayakkabıyı gecce çıkarken giyerdim, bu yıl gündüz de giymeye başladım Büyüyorum ya * 'Victoria's Secret'ın 'Love Spell' diye bir parfümü var Denediğim an, 'İşte benim kokum bu' demiştim Manikürpedikür yaptırmaktan falan sıkılırım Çocukluğumdan beri aynı kuaföre gidiyorum Evde cilt bakımı yapıyorum, dışında yaptırmak lüks benim için * Bir programa ayağımda postallarla çıktım Babaannem, anneme, 'Bu kız niye erkek ayakkabıları giymiş, gitsin kendine kadın gibi ayakkabılar alsın' demiş o kadar içten bir yerden bakıyorlar fakat gerçekte Onlar kadın olduklarının daha farkındalar Biz biraz cinsiyetsiz yetiştik Bedenimizi bayan gibi kullanmayı öğrenmedik  

Üst Alt