Son Konu

Saçlarını kazıtan Hayat Bilgisi dizisinin Barbie'si İpek Erdim: Daha özgürüm

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ipek_erdem_kimdir_hayat_bilgisi_dizisinin_barbiesi_ile_torpu_yelizi_gokce_bahadir_bulustu_1603433647_0527.jpg

2000'li yılların en popüler dizilerinden biri olan Hayat Bilgisi'nde Barbie lakabıyla yıldızı parlayan İpek Erdem'in 17 yıldaki değişimi hayranlarını şaşırttı. Erdem, yeni imaj yaptı. Saçlarını kazıtan oyuncu sosyal medyada hayranlarının beğenisine sundu.

Hayat Bilgisi'nin Barbie'si İpek Erdem modaya uydu. Saçlarını sıfıra vuran oyuncu yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Erdem'i gören hayranları tanımakta güçlük çekti. Saçlarına beyaz düşen oyuncunun gönderisine yorum yağdı. Erdem yeni imajı hakkında "Şimdi hayatım, tercihlerim, yolum tamam' 15 senelik yolumda toplumsal ve evrensel bilincin bana ait olmayan neyi varsa bir heykeltıraş gibi üstümde kıra kıra ilerledim ve sonunda İpek'e o kadar kafi bir şekilde ulaştım ki gerçekten fiziksel olarak da ben kimim görmek istedim" dedi.

jxt2h_1608104812_8067.jpg

2000'li yılların en çok izlenen dizisi olan Hayat Bilgisi'nin Törpü Yeliz'i ve Barbie'sinin değişimi görenleri şaşırttı.

UJsSc_1560675158_363.PNG

Barbie olarak adlandırılan İpek Erdem, Gökçe Bahadır'la olan fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

Ee6QR_1570082300_407.jpg

ÖNCEKİ YILDA ORTEGA İLE...

Erdem, önceki yılda dizinin Ortega Sedat'ını oynayan Paşhan Yılmazel ile bir araya gelmişti. 

un2ng_1538660447_5502.jpg

İPEK ERDEM KİMDİR?

1984 Bursa doğumlu olan oyuncu İpek Erdem'i, 2003 yılında yayın hayatına başlayan Hayat Bilgisi ile ilk kez tanıdık. Barbie karakteri ile hafızalara işlenen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 

rzRtr_1560675351_0119.jpg

Okul arkadaşı olan Yıldız Asyalı'nın Gani Müjde ile tanıştırması ile Hayat Bilgisi dizisi ilk televizyon deneyimi oldu. Son olarak Kuzgun dizisinde Şermin karakterini oynamaktadır. Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi ve tarzı hayranlarını şaşırttı.

Üst Alt