Son Konu

Sagopa Kajmer - Kırık Çocuk

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sagopa Kajmer Kırık Çocuk verse 1 Sokaklar benim oyun saham ve benim evim üzerimde tshirt ve boynumda LLkolyesi Run DMC longplay'i pikapta raksda video kasette Soul Sonic ve Afrika Bambaataa elinde asa,saçı rasta,onlar master (masta) Zulu nation,byükseklik,boogie monster (monsta) Backspin,graffiti,scratch,rap gangsta hadi kır kemiklerini ve tepkiye yol aç uprock,poppinrockin,kaç kaç maç? DJ !scratch yap,son ses aç! Grandmaster Flash gibi taktik yap! RAP;Jam Master Jay 'den Kurtis Blow'a, PE (public enemy),EPMD,Fab Five Freddy Break Dance,Boogaloo Shrimp Ve Rocksteady Moonwalk,smurf,kick,electric boogie Seramoni ustası rap yap,bağır! o kadar robot dansı yaparım oysa kalbimi teneke sanır Hardcore kırık çocuk,kırık kız (Breakirtifa,Breakgirl) swipes,headspin,nineteenine,bu ne hız ben sago old school'dan,new school ''hırs'' kendinle dalga geç bizden tırs! verse 2 kırık çocuk kartonu sermiş asfalta 6 pilla kaset çalar ''planet rock'' çalar poppinlockin ,robot ve de downrock iki pikap arasına mikser sok! bizim joker herkese zehri versin hadi badi! ekip 34 pistte essin hadi badi! yo crazy legs,LA Boogaloos,storm mr wiggles,poppin pete,bodyform grandmaster DST scratch mucidi,yo rock it! wildstyle,breakin ve beat street James Brown ,Funky drummer hardcore shit! Bu mic check 'ten sana Bboy hit MC Sago+ Kaf Kef Kırık çocuk Biz asi yılları gerimizde bıraktık moruk QBert,DStyles,Mixmaster Mike Battle Dj fader'ı parçala kır,bırak! çizilirse yenilenir pilak needle drop,flare scratch,crabs,beat juggle yap! senin ruhunla dans eder HIPHOP scratch  

Üst Alt