Son Konu

Sakladığı muhabbet...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Uç olaya gireyim

35 aylık bir ilişkim var Sevgilimle çarşamba günü buluştuk Son haftalarda aramız defalarca kötüydü Çarşamba günü çok mutlu bir şekilde geçirdik Oysa sevgimin arttığını vs bile hissetmeye başlamıştım Ta fakat perşembe günü biraz hareketleri,davranışları değişti Moralini bozan,canını sıkan bir şey var da benden saklıyor gibiydi oysa, üsteledim de yanıt alamadım Ailesi hakkında şeyler olunca başlıca böyle olur, pek sandım ama söylemedi

Neyse işte dün bana okuldan çıktığı zaman eve gidiyorum vs dedi Bir şeyler olup olmadığını sordum, yok falan dedi ama yine seziyordum fakat morali yok

Bugün ben evdeydim O Kadar instagramda takılıyordum ki hesabı kendime has kullanmıyorum, bu kızın arkadaşları vs onları peşine düşüp takip ediyorum bir şey olursa haberim olsun diye Onunda haberi var Neyse işte

Bu instanın yeni bi modu bir şeyi var Profil fotoğrafına resimler,videolar ekleniyor + diye bir şey galiba ismi var mı bilmiyorum Neyse bunun arkadaşı atmıştı ben de pek bakayım dedim diğer taraftan ne göreyim? Cafede birkaç erkek, birkaç kız ve aralarında sevgilim var Ki benim bundan zerre haberim yok Video var ve bunlar orada oturuyorlar Bu videoyu atan kızın doğum günü işte o gün Orada yığılmış kutlamışlar

Neyse benim beynime kan sıçradı Bu da bugün gördüğüm saatlerde okuldaydı Yazdım da yazdım Neyse gelip olayı anlattı Baya özür diledi Gitmek istememiş işte, kızlar zorla ikna etmişler 510 dakika yerleşik Videoda da milletten uzaktaydı Yanında erkek falan yoktu doğrusu neyse Sonradan her şeyi sınırlı bir şekilde abartmadan yapmış Kızın doğum gününü kutlamış,hediyeyi vermiş Bölünmüş eve gitmiş Bu kalanlar da avmye falan gezmeye gitmişler Sonradan sevgilim bana çıkarken bildirmek isteyince, orada kız işte gerek yok güya ne yaptık falan demiş

Kısaca sevgilim en nefret ettiğim şeylerden birini yaptı Ama ben acayip kıskanç birisiyim Daha önceki aylarda da başka kızın doğum gününe gitmesine müsade vermemiştim Erkekler falan var diye Fakat o kızla arası bozulmuş,küsmüşlerdi Bu kez bu olsun istememiş Bana böyle direktifler yaptı Böyle şeylerden dehşet ediyorum Fakat seviyorum da bu kızı Napayım? Affettiğimi fakat 2bir yalan,dolan, olayı gizleme olduğu süre her şeyimizin bozulacağını vs söyledim

Hatta biraz olayı abartıp bir şeyler üzerine ant etmesini falan dahi istedim bir daha yapmayacağını falan da söyledi

Son olarak, yarın için sinema ayarlayacak ve gidecektik Derhal bugünkü olaydan sonradan içim basmakalıp şey oldu Ama şuan iyiyim gerçi yarın buluşsak mı? Buluşursak eğer, normal halimiz gibi olacağız Buluşalım mı yoksa erteleyeyim mi? Bir çare sunun Teşekkür Ederim

Üst Alt