Son Konu

Sanırım yardıma ihtiyacım var :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gerçekte fazlasıyla uzun ve karışık bir konu bu bahsedeceğim Sabredip de okursanız eğer şimdiden teşekkür ediyorum Bundan tam 10 ay önce ilahi tesadüflere yorulacak şekilde onunla tanıştım Ama bu bayağı bir tanışma değildi O, ben ve aramızda bir bilgisayar vardı Evet yani biz internetten tanışmıştık lakin çok tuhaftır fakat daha birincil konuşmada aramızda bir elektriklenme olmuştu Resimlerimizi gördük hayatlarımıza dair ayrıntıları öğrendik ve 1 hafta içinde aşık olduk Adı aşk mı bilmiyorum lakin o duyguya kapıldık işte Fakat sorun aramızda 15 saat uzaklık olmasıydı Biz gerçi düş ettik umudumuzu yitirmedik her zaman bardağın dolu tarafını görmeye çalıştık Tabii uzaklık ve şu internetnedeniyle bir güven eksikliği vardı hemde fazlasıyla Kesintisiz kavgalar ettik daima ayrıldık tamamlanmış bitti dedik ancak düşe kalka bir yerlere vardık Ta oysa geçtiğimiz haziran ayına dek Temmuzda bir şekilde buluşacaktık Fakat konuyu itinayla sakladığım ailem bir şekilde bunu öğrendi ve bizi bozmak için harekete geçti Ona son yazıyı yazarken babam başımda bekliyordu ve ben hüngür hüngür ağlıyordum O ise niçin diyordu sadece bense bahaneler buluyordum Babam olduğunu söyleyememiştim haliyle O günden sonra bir vakit iletişimimiz koptu ve ben sırf onu unutmak için yeni birine ilgi duymaya zorladım kendimi ve çıkmaya başladık Bu durum da aile içinde unutulduğu için minik da olsa iletişime başlamıştık eski sevgilimle ama o bana fazla kızgındı ve yeni biriyle çıktığımı öğrenince o da bir sevgili buldu kendine Ben bu durumda ellerimi kollarımı bağlayıp oturmak zorunda kaldım Onların resimlerini konuşmalarını görmeye mahkum oldum Yeni sevgilimiyse hiç ama hiç sevmiyordum Bir vakit daha sonra bu vicdan azabına dayanamayıp terkettim yeni sevgilimi ve ipler bu esnada kopmaya başladı Çünkü o hastaydı ve 2 yıl içinde ölecekti Üzülmemen için söylemedim sana dedi Lakin bir şekilde ona acıyıp geri dönmemi bekliyordu sanki Belki de onu bırakmamam için bahaneler buluyordu, uyduruyordu Bilmiyordum işte hala da bilmiyorum Ailemle sular durulunca eski sevgilimin de yeni bir sevgilisi olmasına rağmen beni unutamadığını farkettim Ve biz konuşmaya başladık tekrardan, herşeye karşın benzer hayalleri kurmaya başladık imkansız olduğunu kasıtlı olarak Realist ol imkansızı iste derler zaten Bu esnada onun hala sevgilisi vardı ayrılamıyorlardı bir şekilde lakin tuhaftır hiçbir iletişimleri yoktu Nedenini sorduğumda ise ona bunu yapamam o değer görmeyi hakediyor sadece birazcık süre ver ağır ağır uzaklaşıcam dedi bana Kendimi suçlu hissediyordum çünkü onun sevgilisi onu doğrusu seviyordu ve o kızın üzülmesini istemiyordum Lakin bir şekilde de aşık olduğum kişinin yalnızca benim olmasını istiyordum Yine konuşmaya devam ederken bir gün bana sevgilisiyle adamakıllı ayrıldığını söyledi Nedenini sorduğumda ise ailesi yüzünden dedi Ve ne anlamda söylediğini bilmiyorum fakat eğer onunla ilerleyebilseydik sana yazmazdım bile zaten dedi Ben bu lafı duyunca çok sinirlendim kavga etmeye başladık haliyle beni sevmediğini düşündüm Ama sonradan sana olan sevgimi içime gömerdim demeye çalıştığını söyledi Ben çok üzerine gittim tartışma çok büyüdü ve en sonunda bana Umarım bundan böyle beni istemezsin Ben uyuşturucu kullanıyorum Bir kere daha hayallerimi yıktın Artık bunun üzerine engelleyip silersin umarım benidedi Bütün anlamıyla yıkıldım korkunç bir açmazın içine düştüm Evet son durum bu ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok Bir yanda hasta mı değil mi bilmediğim, hastaysa da ölecek olan eski sevgilim, diğer yanda uyuşturucu bağımlısı bana aşkı tattıran birey Bense berbat bir durumdayım Lütfen destek edin sanırım son çare sizlersiniz arkadaşlar düşüncelerinize gerçekten çok ihtiyacım var Dinlediğiniz için çok teşekkürler )

Üst Alt