Son Konu

Şarkıcı Merve Özbey Kenan Koçak ile evleniyor! İşte ilk görüntüler...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sarkici_merve_ozbey_evleniyor_iste_ilk_goruntuler_1581241241_4285.jpg

Ünlü müzikçi Merve Özbey, geçtiğimiz hafta sonu ünlü isimlerin de katıldığı bir kına gecesi tertibi düzenlemişti. Merve Özbey bu akşam Kenan Koçak ile görkemli bir merasim ile evleniyor. Birinci manzaralar toplumsal medyaya düştü.

Merve Özbey ve Kenan Koçak çifti bu akşam evleniyor. Kenan Koçak, Merve Özbey’i kız hanesinden almaya gitti. Zincirlikuyu’daki Raffles Hotel’de gerçekleşecek düğün için ikili, her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilendi. Merve Özbey ve Kenan Koçak tüm hazırlıklara yekun 600 bin lira harcadı.

MERVE ÖZBEY'İN EŞİ KENAN KOÇAK KİMDİR?

Kenan Koçak 1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Film kısmından mezun olan Kenan Koçak, inşaat ortamında kariyerini sürdürüyor. 

Merve Özbey, 1 Aralık tarihinde Kenan Koçak ile nişanlandı.

KINA GECESİNDEKİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

Çok konuşulan bir kına gecesine imza atan şık müzikçi Merve Özbey, takipçisinden gelen bir icmali ifşa etti.  Kırmızı uzun kuyruklu elbisesiyle dikkat çeken Özbey, kilosu nedeniyle muaheze oklarının amacı oldu.  Özbey, "Otur da o gıdığına ağla" diyen takipçisine "Evet gıdım var. Ancak şükürler olsun ki bir gram haram geçmedi… Değer ve sevgilerimle" karşılığını verdi.

kD3aT_1580882917_791.jpg

Müzikçi, yaptığı paylaşımla şu sözleri kullandı:

"Songül hanım, ben oturup gıdığıma ağlamak mahalline, kalbinizin hoş olması için oturup dua edeceğim. Allah yardımcınız olsun!

Evet alıştım, alıştık bir çoğumuz… Herkesin istediği her şeyi konuşma hakkına sahip olmasına. Değişiktir ki şahsım ismine kimseye makûs bir şey söylememeye makûs düşünmemeye çalışırken. Yalnızca telefon ya da bilgisayar başında kişilerle alakalı tefsir yapmak bu kadar kolay olmamalı… Ben kişim kilo alırım, kilo veririm. Bu benim hür iradem. Fakat eksikliği ile dalga geçmek günahtır, yapmayın! Ben bu hususlarla alakalı güçlü olabilirim fakat gayrısı için yapacağınız rastgele bir icmal travma sebebi olabilir. Kimsenin ahını almayın… Günahına girmeyin.

Bu arada evet gıdım var. Lakin şükürler olsun ki bir gram haram geçmedi… Değer ve sevgilerimle."

D2gWq_1580882957_9202.jpg

KINA GECESİNDEN TÜM AYRINTILAR...

2 ay önce bilikte olduğu Kenan Koçak ile aile arasında yapılan merasimle nişanlanan oyuncu Merve Özbey, kına gecesi yaptı. Lüks bir otelde gerçekleşen kına gecesi adeta herkesi şaşırttı. 

I6Eq5_1580709148_9534.jpg

Kınasında dansçı kızlarla eğlenen Merve Özbey, kına yakılmadan evvel başına örtü takılırken gözyaşlarına hakim olamadı.

gnWET_1580709188_9117.jpg

Yakın dostları Demet Akalın, İrem Derici, Bengü, Tahassür Yıldız, Ece Seçkin, Danla Bilic ve birçok fenomen kına gecesine katılan isimler arasında konum aldı.

Uzun bir vade Merve Özbey ile çalışan Demet Akalın, kına gecesine kızı Hira ile katıldı. Akalın, kına armağanı olarak Özbey'in boynuna altın kolye taktı.

yy5Md_1580709257_1971.jpg

fnMfv_1580709411_9148.jpg

o8TXW_1580709419_1077.jpg

MESKENININ DEKORASYONUNA TAM 100 BİN TL HARCADI

Ataşehir’de kirası 5 bin lira olan bir hane tutan çift, dekorasyon için 100 bin lira harcadı. Özbey ve Koçak son olarak konutlarına 40 bin liraya bir televizyon aldı.

Üst Alt