Son Konu

Şaşkınlık Içinde bir şart lütfen takviye cok kotuyum .. :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sayın 2019 deki degerli arkadaşlarım sizlerden takviye istiyorum ;

Ben yaklasık 1 hafta once bir kızla tanıstım kızdan hoslanmaya basladım yani daha oncedende biliyordumda tanımıyorduk birbirimizi o zamandan begeniyordum Yaklasık 2 gun once bir arabulucu arkadaşımızla konustum ve hoslandıgımı falan soyledim oda gidip soylemiş hoslandıgım kıza Kız bu hoslanma işini duyunca kutup benden sogudu face den msn den falan sildi beni tipimde hic kotu degil ovunmek gibi olmasın yakısıklıyımda Niçin boyle oldu anlamadım Bu Vesileyle kız ın daha onceki sevgilisiyle adaşım ben onunla 45 ay cıkmıs daha etkisindeymiş diyor arabulucu arkadasım Lakin bn onu gercekten seviyorum ve vazgecmek istemiyorum mutlu etmek icin elimden geleni yapacagım Kız neden boyle birşey yaptı anlamadım süre mı gerekiyor onuda anlamadım asistan olursanız sevinirim Suan baska biriyle galiba cıkacak ya da daha konusuyorlar cocuk benden 1000 kat daha tipsiz neden boyle neden neden :S lütfen yardım cok kotuyum cunku Acaba ilkten soylemeseydikte zamanla birbirimizi tanıdıkdan sonramı soyleseydim daha iyimi olurdu yada bu durumu nasıl düzeltebiliriz bunalıma girdim bir kız icin degmez demeyin cunku o cok öbür digerlerinden öbür Lutfen yardım :

Üst Alt