Son Konu

Serseri Sozler

Welcome! You have been invited by osmanke to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Serseri Sozler 2019
Serseri Sozler 2019
Serseri Sozleri damar

Serseri Sozler 2019

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

Bendeki aşk ateşi cehennemi kiskandirir

Ben seninle toğrağa girerim diyenleri cok gordum ben oyle diyenleri toprağa hep yanlız gomdum

Dunya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun kavuşmaya zaman yoksa obur dunya bizim olsun para şohret elin olsun tatlı dilin benim olsun sensiz gecen yuzyıl değil seninle gecen bir gun benim olsun aşkım

Ağlamak cocuklara,affetmek ALLAH a mahsustur;Bir gun beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim,affetmem ALLAH değilim

Herkesin korktuğu olumu biz sokaklarda oyun niyetine oynarız bee !gulumm

Aşkı sevene değil ;sevipte ayrılana son ;benim aşkımı ona değil sen gelde bana sor!

Kimine gore adamız, kimine gore yalanız Hepiniz rahat olun biz adamına gore muamele yaparız

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsun ya, şehirlerin asi kızı hic kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Madem ayrılığa hukum giymiş bu yurek ; O zaman olmek icin yaşamak gerek !!!

Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Guluşlerin

Lanet Ediyorum Sana, Bir Serseri Uğruna Oldu feda, Ne Amacım Kaldı Nede Dermanım, Bittim Sayende! Sevdalara Duşmanım

Vefa Beklerken Kalbim Vefasızlık Gordu Sevgim, FedakarLık beklerken Aşkım, Sayende Oldum Kor Şaşkın

Takım Elbisemi Giyerim Serseridir Benim iSmim, tesbihim Elimde Sozlerim Dilimde, En Delikanlı Adama Oğrettim Kendimi

Biz şerbeti Damara Dokenlerden Değiliz Biz Damara Direk Girip Şerbetlendirenlerdeniz

Her ağladiginda gozlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu dusun,aglarken cok aglamada o kursunlar beni oldurmesin

Biz sevgiliye cicek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz biz feleğin cemberinden gecmiş alemci gencleriz

Eger birgun gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cunku kursunu beynimde!!!

Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Guluşlerin

Üst Alt