Son Konu

Sevdiğim kızı unutmak istiyorum!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba, foruma yeniyim Hikâyemi anlatabildiğim için mutluyum Ben utangaç ve içine kapanık bir gençtim, tabii oysa de kızlarla ileşitim o kadar yoktu Geçen Mart'ta bir kız gördüm, hemencecik aşık oldum ona İsmini bile bilmiyordum fakat (tek bildiğim onun benden bir yaş minik olmasıydı) 3 ay ne yapacağımı şaşırdım kalmıştım Lakin fazla seviyordum, hiç kimseye derdimi anlatmamıştım Sadece kıza bakıyordum, ara sıra o da bakıyordu Haziran geldi, kıza gidip konuşmaya hazırdım Onu gördüm sokakta, yaklaştım, 'Sana azıcık konuşabilir miyim?' dedim, fakat o rengarenk oldu ve bana 'İşim var' dedi Ben de gittim Yaz geldi, mektep kapandı, tatile çıktım, fakat unutmamıştım Daima onu düşünüyordum Kız kardeşime söyledim ve kız kardeşim, sevdiğim kızın kız kardeşiyle dost olduğu söyledi! Bu Nedenle kıza daha kolay yaklaşabileceğimi düşünmüştüm Tatilden dönünce, onu gördüm, onun yanına gittim benzer şeyleri söyledim O kızdı benzeri, bana 'Ne istiyorsun ya? Gider misin? Fazla fena hissediyorum derhal!' gibi şeyler söyledi Okul açıldı, gün baştan başa bana bakıyordu Neden bakıyordu bilmiyorum Bana gülümsüyordu falan 'Belki utandı' dedim kendime ve beni sevdiğini ikna etmeye çalıştım kendimi Bir arkadaşından öğrendim oysa, onun bir sevgilisi vardı, ama o sevmiyordu onu, sadece ün kazanmak için kullandı onu, çünkü kızın Facebook'lar falan vardı Beni güvenmiyordu, o da bir ihtimal Gidip ona bir armağan aldım, bir kolye aldım Ona vermedim, yiğitlik edemedim Hâlâ birbirimize bakıyoruz, ama okul bitti ve bundan böyle onu göremeyeceğimi biliyorum Onu hatırından çıkmak için ne yapmam lazım? Daha sevdiğimi söylemedim, açılamadım daha Nasıl tutabilirim ki bunu içimde?

Üst Alt