Son Konu

Kızı unutamıyorum bir baht daha olabilir mi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar
Ben 1 yıl once minik bir şehir üniversitesinden mezun oldum yaşım şu lahza 31 Ergen degilim yani ) Ben okurken baska bolumde okuyan bir kız vardı ve ben kızdan hoslanmama ragmen bir turlu acılamadım Acılamamamın sebebide kızın evlenmiş boşanmış ve bir cocugunun olmasıydı Çocuga kendi bakıyordu Ben ve O mezun olduktan 1 yıl sonra facede kıza acıldım Onceleri olumlu yaklastı ve bir vakit telefonda konustuk, mesajlastık, faceden gorustuk falan bu vesileyle kız baska bir ilde yasıyordu o sıralar gorusme imkanımız olmadı yani kız bana bir gun “ben sonu evlilik ile bitecekse bir ilişkiye baslarım huysuz taktirde kimse ile görüşmeyi dusunmuyorum dedi Ben fazla dusundum cocuklu biri ile nasıl olur nasıl yaparım gecinebilirimiyiz diye en sonunda olmayacagına karar verip vazgectim ve kızada soyledim arkadas olarak kalmaya karar verdik bir süre gecti görüşmedik ama ben kıza fena asık olmustum sürekli onu dusunuyordum şiirler mektuplar hediyeler derken ben her seyi goze aldım ve kızla gorusmeye karar verdim kızla memleketinde gorustuk guzel iki gun gecirdik cafe ve pastanelerde gecti 2 gunumuz ben baştan işimin basına dondum ve dondugumun ertesi gunu kız anlasamayız dedi ve koptu baştan faceden de sildik birbirimizi ben surekli kızı dusunuyordum ve 2 ay sonradan kıza ve kızına hediye gönderdim cep telden mesajlastık sonra bu kızın bana bi işi dustu ve her yerde faceden beni ekledi oysa kız bu seferki konusmalarımızda ilişki konularına o kadar değinmiyordu ve o zamanlar issiz oldugu icin bana “kendi gelecegimi ve kızımın gelecegini garanti altına almadan hayatıma kimseyi almayı ve kimsenin hayatıma girmesini dusunmuyorum dedi sonradan bunun isi olmayınca yani bana ihtiyacı kalmayınca ben baştan buna önerge ettim (evliliği ima etim) yine bana aynı şeyi (kendi gelecegimi ve kızımın gelecegini garanti altına almadan hayatıma kimseyi almayı ve kimsenin hayatıma girmesini dusunmuyorum) soyledi ve bana zıt cvplar yazmaya falan basladı nasılsın deyince sen nasılsın falan yazmıyordu bunun üzerine bende vazgectim msj atmaktan lakin 2 ay gecmesine ragmen kızı bir turlu unutamıyorum
size sorum bu kızla şansım olabilir mi hiç? ne yapmalıyım?

Üst Alt