Son Konu

bana karsı güven sorunumu var sizce yoksa banamı öyle geliyor?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar ben sevdigim kıza önerge etmistim sırt sırta zamanlarda 2 kezikisindede reddetti beni ancak öyle belli bisiler soyleyipte atmıyor beni basımdan ilkinde beni biliyorsun dedi ikincisindede arama beni falan dedi bende acık acık sole diyorum herseyi beni sevmiyormusun fakat acık acık sole diyorum bu alıcı sorularda acık acık soyleyemiyor bana karsı sadece evet dediben beni sevdigini hissediyorum fakat bana guvenmedigini dusunuyorum cunku ben bu kızla konusurken onun fikirlerini falan ögrenebilmek icin su kızı seviyorum bu kızı seviyorum su kız guzel daima böyle kız muhabbetleri oluyordu aramızda bana birini ayarla falan tepkisini merak ettigimden boyle konusmalar yapıyordum ve birde ben 56 ay evvel bunun yakın arkadaslarından birine teklif etmistim bunada soylemistim o süre bu kızın sevgilisi vardı bende ondan umit değil diye kendimi kandırmıstım baskasından hoslandıgımı sanmısım fakat yanılmısım anladım artık zaten o kızda beni reddetmistisimdi soyleyecegim sey acaba bu kız bana benim sevgime guvenmiyormu cunku her kızı begenen bir müşteri oldugumu dusunebilir fakat o kadar biri degilim bu yuzden reddetmesi olabilirmi ve sevgimin gercek oldugunu nasıl gosterebilirim simdi teklif etmeyi dusunmuyorum cunku kararı degismez 12 ay sonra önerge yapacam olur ya ciddi oldugumu anlarve birde nedeni ne diyorum beni reddetmenin o soruyada yanıt vermiyor tersliyor benisevdigini hissediyorum fakat acaba guven sorunumu var bana karsı

Üst Alt