Son Konu

sevdigim kızın arkadası benim o kızla gorusmemi istemiyor sizce niçin?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar benim bir sevdigim kız var kızla cok samimiyetim değil tanısıyoruz ama samimiyet yok böyle oluncada ben bu kızla önce arkadaslıgımızı ilerletmek icin bi arkadasımızdan takviye istedim dedim birlikte yemege falan gidelim kac sefer dediysem hic olmadı bazen kendi diyor gidelim daha sonra kayboluyor nedense benim o kızla konusmamı istemiyor kıza sormus cıktıgın falan varmı diye o da var demis simdi söyle dusunuyorum acaba kızmı istemiyor biliyorda benim onu sevdigimi lakin soylemedim diyor ısrarla bana arkadası bende bilmedigini dusunuyorum cunku gordugum zaman pek sıcak bir gulumsemesi varki anlatamam hatta gecenlerde bir arkadasımlaydım sasırdı tıpkı böyle dedi aaa bu kız kim nası guluyor sana ne guzel guluyor dedi sasırdı yani soylemis olsa bu dek sıcak bir gulumseme yapmazdı suratını falan asardı sogutmak icinbutun ihtimalleri dusunuyorum acaba bu kız niçin beni o kızla gorusturtmuyor beni begeniyor dicem ama kızın sevgilisi var o kadar birsey olmazen son dedim dogumgunu yapalım dedim ben bekliyorum ne değin iyi dusunmussun falan dediklerini gorunce sok gecirdim resmi olarak istemiyor bilmiyorum sen cok kesin ediyorsun anlamasın sonra beni karıstırma ben sıkıldım bu mevzudan diyor benimde anlamadıgım konu birisine dogumgunu pastası almanın neresi kotu 56 arkadas biraraya gelip kutlucaktık olay bu hicbir kotu dusuncem yoktu benim size arkadaslarınız böyle birsey hazırlasa siz hemencecik kotumu dusunursunuz derhal yanlısmı anlarsınız arkadas arkadas kutlanmazmı boyle gunler ama bende cok onem veririm böyle gunlere severim karsı tarafı sasırtmayı sevindirmeyi fakat tümü icimde kaldı kızın dogumgununu kutlayamadım sizce sevdigim kıza bu pasta olayını anlatayımmı arkadasların istemedi falan diye?ve birde sizce niçin böyle yapıyor niçin beni tersliyor bu konuda niçin istemiyor onunla yakınlasmamı arkadas olmamı sevgilisi var diyor ama hicbir bedensel delilde değil inanmıyorum ben sahsen sizlerin yorumlarını bekliyorum

Üst Alt