Son Konu

Sevdiğin Kızı Kendine Bağlamanın Yolları

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevdiğin Bayanı Kendine Bağlamanın Yolları Nelerdir,

Fazla özel birine aşıksınız ve size önereceğimiz yöntemle onu kendinize aşık edebilirsinizAslında Bu Öneriler Keza Hanımefendi Hemde Erkek İçin Geçerlidir

Her Şeyden Evvel Kuytu Ve Pak Olmanın Koşul Olduğunu Yazmama Gerek Değil SanırımEğer Aşık Olduğunuz Bayanla Demin Tanışma Fırsatınız Olmadıysa ,Bunun İçin Önce Uyarı Çekmeniz Gerekecek Bu Nasılmı Olacak?
Aşkınız Hangi Yerlerde Zaman Geçiriyorsa Bir Müddet Sizde Oralarda Olacaksınız ve Sizi Görmesini Sağlıyacaksınız,,
Onun Karşısına SIKÇA çıkarak Dikkatini ÇekeceksinizVe En Önemli Olan Göz Teması Bir kaç KERE aranızda yaşanan Göz Temasıyla İlgisini çekmeyi başardıktan sonra ,Bir Müddet Ortalarda Olmamakta Fayda VarSizi MERAK etsin VE Görmek İstesin

Fazla Uzun aralıklarla Olmasada Karşısına Çıkın VE ilgilendiğinizi Hissettirin Birincil merhabadan Sonrası Fazla MANÂLI oLAN 2 Aşamadır Her neolursa olsun Kendinizden BELIRLI Olun Kendinize Güvenin Bu fazla ÖnemlidirSevdiğiniz Bayanla Konuşurken Mutlaka Gözlerinin İçine Bakın BU aşık Olmanın En Büyük TetikleyicisidirEvet Artık aşkınız sizinle

Sevgili Durumunda da Bazı Şeylere Dikkatli Olmak Gerekiyor Alaka Odak Noktası Siz OLUN istiyor iseniz Şu Adımlara Uyarı Etmekte Fayda Var

1Aramalar günde 1'e indirilecekilerleyen günlerde 2 günde 1 e dek düşecek

2İltifatlar şüphesiz azaltılacak

3Eskisi gibi çicek,armağan muhakkak alınmayacak

4En manâli maddeye geldikBu madde Aşkınızın kilit sorularına verilecek hınzır cevaplardır

Beni kıskanıyor musun?

Yanıt: Yoo niye kıskanayım, ben sana güveniyorum

Beni seviyor musun?

Yanıt: Tabi Ast(Elbette seni seviyorum gibi bir karşılık vermeyin) *

Üst Alt